Prekių katalogas

Oro valytuvas Winix ZERO N

 •  

  WINIX ZERO N Oro valytuvas sujungia pažangias oro valymo technologijas siekiant sugaudyti ore esančias dulkes, žiedadulkes, gyvūnų pleiskanas, dūmus, pelėsio sporas ir namų ūkio kvapus. Oro valymo sistema susideda iš 3-jų dalių:

  • Plaunamo priešfiltrio skirto surinkti iš oro stambias dulkes, pūkus, plaukus ir kitus nešvarumus;

  • Aktyvios anglies priešfiltrio, kuris naikina įvairius buitinius kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;;

  • Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

   WINIX ZERO N įmontuotas išmanusis dulkių ir kitų kietųjų dalelių jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes ZERO N oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

   Oro valytuve ZERO N esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

  Techniniai parametrai:

  - Maksimaliai patalpoms iki 45 m2 (optimalus veikimo plotas iki 24 m2);

  - Filtrai - plaunamas medžiaginis priešfiltris - komplektacijoje 2 skirtingų spalvų priešfiltriai; keičiamas aktyvios anglies priešfiltris - komplektacijoje 4 vnt; keičiamas HEPA filtras.

  - Filtro keitimas - HEPA filtras keičiamas ne rečiau kas 12 mėn, o aktyvios anglies priešfiltrį reikia atnaujinti kas 6 mėnesius.

  - Ventiliatoriaus greičiai - 3;

  - Oro srautas - priklausomai nuo pasirinkto režimo 42 / 78 / 120 / 168 m3/val;

  - Oro jonizavimas - nėra;

  - Elektros energijos sąnaudos - iki 40 W;

  - Jutikliai - dalelių jutiklis;

  - Triukšmo lygis - >26 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

  - Išmatavimai - 350 x 207 x 470 mm;

  - Svoris - 5 kg;

   

  CADR reitingas:

  Dulkės - 98;
  Žiedadulkės - 98;
  Tabako dūmai - 103.