Prekių katalogas

Oro valytuvas Winix ZERO+

 •  

   WINIX ZERO+ Oro valytuvas, aprūpintas Wi-Fi, apjungia pažangias oro valymo technologijas su premium klasės elegantišku dizainu, suteikdamas nepriekaištingą ir ypatingai tylų oro valymą. Oro valymas su ZERO+ oro valytuvu susideda iš 5 pakopų sistemos sulaikančios kiek įmanoma daugiau nešvarumų:

  • Plaunamo priešfiltrio skirto surinkti iš oro stambias dulkes, pūkus, plaukus ir kitus nešvarumus;

  • Anglies filtro padengto kvapus sugeriančia medžiaga, kuri sumažina lakiųjų organinių junginių kiekį ore ir nakina įvairius namų kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;

  • Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

  • Antimikrobinės dangos, kuri dengia HEPA filtrą;

  • PlasmaWave ® patentuotos unikalios Winix technologijos, kuriai veikiant teigiami ir neigiami jonai suardo įvairių teršalų molekules.*

   

   WINIX ZERO+ tarp kitų rinkoje esančių oro valytuvų išsiskiria savo išmanumu. Tai yra vienas iš nedaugėlio oro valytuvų turinčių Wi-Fi technologiją kuri leidžia stebėti užterštumo lygį ir valdyti prietaisą išmaniuoju telefonu per atstumą. Jums tereikia į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti WINIX SMART programėlę (veikia Android ir IOS platformose).

   WINIX ZERO+ įmontuotas išmanusis jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes ZERO+ oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

   Oro valytuve ZERO+ esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

   

  Techniniai parametrai:

  - Patalpoms nuo 10 iki 120 m2;

  - Filtrai - plaunamas priešfiltris, keičiamas aktyvios anglies filtras, keičiamas antimikrobine danga padengtas HEPA filtras.

  - Filtro keitimas - ne rečiau kas 12 mėn.

  - Ventiliatoriaus greičiai - 4;

  - Oro srautas - iki 470 m3/val;

  - Oro jonizavimas - yra, PlasmaWave®;

  - Elektros energijos sąnaudos - iki 90 W;

  - Jutikliai - dalelių jutiklis, lakiųjų organinių junginių jutiklis;

  - Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

  - Triukšmo lygis - mažiau nei 55 dB;

  - Išmatavimai - 245 x 415 x 600 mm;

  - Svoris - 8,5 kg;