Prekių katalogas

Oro valytuvas Winix ZERO

 •  

  WINIX ZERO Oro valytuvas yra sukurtas veikti bet kokioje namų aplinkoje ir pasiruošęs sugaudyti ore esančias dulkes, žiedadulkes, gyvūnų pleiskanas, dūmus, pelėsio sporas, lakiuosius organinius junginius ir įvarius buities kvapus. WINIX ZERO oro valytuvas gali būti naudojamas kambariuose iki 100 m2, o oro valymas susideda iš 4 pakopų sistemos sulaikančios kiek įmanoma daugiau nešvarumų:

  • Plaunamo priešfiltrio skirto surinkti iš oro stambias dulkes, pūkus, plaukus ir kitus nešvarumus;

  • Aktyvios anglies priešfiltrio, kuris naikina įvairius buitinius kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;;

  • Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

  • PlasmaWave ® patentuotos unikalios Winix technologijos, kuriai veikiant teigiami ir neigiami jonai suardo įvairių teršalų molekules.*

   

   WINIX ZERO yra vienas stlilingiausių oro valytuvų visoje rinkoje ir laimėjęs keletą pasaulinių dizaino apdovanojimų ("Reddot Design award" ir "Best Design award"). Oro valytuvas WINIX ZERO pasižymi dideliu efektyvumu ir aukščiausios klasės išvaizda.

   WINIX ZERO įmontuotas išmanusis dulkių ir kitų kietųjų dalelių jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes ZERO oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

   Oro valytuve ZERO esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

  Techniniai parametrai:

  - Maksimaliai patalpoms iki 99 m2 (optimalus veikimo plotas 40 m2);

  - Filtrai - plaunamas priešfiltris; keičiamas aktyvios anglies priešfiltris - komplektacijoje 4 vnt; keičiamas HEPA filtras - komplektacijoje 1 vnt.

  - Filtro keitimas - HEPA filtras keičiamas ne rečiau kas 12 mėn, o aktyvios anglies priešfiltrį reikia atnaujinti kas 3 mėnesius.

  - Ventiliatoriaus greičiai - 4;

  - Oro srautas - priklausomai nuo pasirinkto režimo 96 / 138 / 198 / 258 / 462 m3/val;

  - Oro jonizavimas - yra, PlasmaWave®;

  - Elektros energijos sąnaudos - iki 70 W;

  - Jutikliai - dalelių jutiklis;

  - Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

  - Triukšmo lygis - >27,8 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

  - Išmatavimai - 380 x 208 x 600 mm;

  - Svoris - 7 kg;

  CADR reitingas:

  Dulkės - 243;
  Žiedadulkės - 246;
  Tabako dūmai - 232.