Prekių katalogas

Oro valytuvas Winix U300

 •  WINIX U300 Oro valytuvas naudoja aukščiausio lygio oro valymo technologijas, kurios valo orą nuo: Dulkių, Žiedadulkių, Dūmų, Pelėsio sporų, Gyvūnų pleiskanų, Pelėsio sporų, Organinių chemikalų ir Buitinių kvapų. Oro valytuvas U300 geriausiai tinka naudoti vidutinio dydžio gyvenamose patalpose, miegamojo kambariuose, ligoninės palatose ar ofisuose. Oras yra valomas 5 pakopų sistema susidedančia iš:

   

  • Plaunamo priešfiltrio skirto surinkti iš oro stambias dulkes, pūkus, plaukus ir kitus nešvarumus;

  • CleanCel ® technologijos. Priešfiltris padengiamas specialia danga, kuri veikia kaip anti-mikrobinis skydas neutralizuojantis bakterijas lietimosi metu.

  • Aukštos kokybės plaunamo Anglies filtro kuris sumažina lakiųjų organinių junginių kiekį ore ir naikina įvairius namų kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;

  • Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

  • PlasmaWave ® patentuotos unikalios Winix technologijos, kuriai veikiant teigiami ir neigiami jonai suardo įvairių teršalų molekules.*

   

   WINIX U300 įmontuotas išmanusis oro kokybės jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes U300 oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

   

   Oro valytuve U300 esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

   

  Techniniai parametrai:

  - Patalpoms iki 66 m2 (optimalus veikimo plotas 28 m2);

  - Filtrai - keičiamas aktyvios anglies filtras, keičiamas HEPA filtras.

  - Filtrų keitimas - ne rečiau kas 12 mėn.

  - Ventiliatoriaus greičiai - 4;

  - Oro srautas - iki 330 m3/val;

  - Oro jonizavimas - yra, PlasmaWave®;

  - Elektros energijos sąnaudos - iki 60 W;

  - Jutikliai - lakiųjų organinių junginių jutiklis;

  - Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

  - Triukšmo lygis - >26 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

  - Išmatavimai - 264 x 411 x 548 mm;

  - Svoris - 6 kg;

  - Komplektacijoje yra nuotolinio valdymo pultas

   

  CADR reitingas:

  Testuojamas plotas - 30 m2;
  Dulkės - 197;
  Žiedadulkės - 214;
  Tabako dūmai - 197.