Prekių katalogas

Oro valytuvas Winix P150

 •  WINIX P150 Oro valytuvas naudoja pažangias oro valymo technologijas, kurios valo orą nuo: Dulkių, Žiedadulkių, Gyvūnų pleiskanų, Pelėsio sporų, Organinių chemikalų ir Buitinių kvapų. Oro valytuvas P150 rekomenduojamas mažiems miegamojo kambariams, ligoninės palatoms ar ofisams. Oras yra valomas 3 pakopų sistema susidedančia iš:

  • Aktyvios anglies priešfiltrio, kuris naikina įvairius buitinius kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;

  • Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

  • PlasmaWave ® patentuotos unikalios Winix technologijos, kuriai veikiant teigiami ir neigiami jonai suardo įvairių teršalų molekules.*

   WINIX P150 įmontuotas išmanusis jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes P150 oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

   Oro valytuve P150 esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

  Techniniai parametrai:

  - Patalpoms iki 33 m2 (optimalus veikimo plotas 14 m2);

  - Filtrai - keičiamas aktyvios anglies filtras, keičiamas HEPA filtras.

  - Filtro keitimas - HEPA filtras ne rečiau kas 12 mėn., aktyvios anglies priešfiltris ne rečiau kas 3 mėn.

  - Ventiliatoriaus greičiai - 4;

  - Oro srautas - iki 168 m3/val;

  - Oro jonizavimas - yra, PlasmaWave®;

  - Elektros energijos sąnaudos - iki 40 W;

  - Jutikliai - lakiųjų organinių junginių jutiklis;

  - Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

  - Triukšmo lygis - >26 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

  - Išmatavimai - 228 x 347 x 469 mm;

  - Svoris - 5 kg;

   

  CADR reitingas:

  Testuojamas plotas - 15 m2;
  Dulkės - 98;
  Žiedadulkės - 103;
  Tabako dūmai - 98.