Prekių katalogas

Oro valytuvas Winix NK305

 • Kraunamos nuotraukos
 •  

   WINIX NK305 modernaus dizaino oro valytuvas su 4 pakopų valymo sistema suteikia pirkėjui išskirtinę kokybę. 4 pakopų sistema susideda iš 3600 kampu orą valančio:

  • Priešfiltrio skirto surinkti iš oro stambias dulkes, pūkus, plaukus ir kitus nešvarumus;

  • Anglies filtro padengto kvapus sugeriančia medžiaga, kuri sumažina lakiųjų organinių junginių kiekį ore ir nakina įvairius namų kvapus atsirandančius dėl maisto gamybos, gyvūnų ar dūmų;

  • Tikro 99,97% HEPA Filtro, valančio orą nuo įvairių alergenų tokių kaip: žiedadulkės, palėsio sporos, gyvūnų pleiskanos, dulkės, mikrobai ir dūmai. HEPA Filtras valo visas iki 0,3 mikrono dydžio siekiančias daleles.

  • PlasmaWave ® patentuotos unikalios Winix technologijos, kuriai veikiant teigiami ir neigiami jonai suardo įvairių teršalų molekules.*

   

   Priešfiltris, anglies filtras ir HEPA filtras sudaro vieną keičiamą kombinuotą oro filtrą. WINIX NK305 įmontuotas išmanusis jutiklis nuolatos reaguoja į patalpos užterštumą ir atitinkamai keičia oro valymo greitį. Galite pastatyti prietaisą ir nebesijaudinti dėl patalpų oro užterštumo, nes NK305 oro valytuvas užtikrins, kad oras namuose būtų visuomet švarus.

   WINIX NK305 tarp kitų rinkoje esančių oro valytuvų išsiskiria savo išmanumu. Tai yra vienas iš nedaugėlio oro valytuvų turinčių Wi-Fi technologiją kuri leidžia valdyti prietaisą išmaniuoju telefonu per atstumą. Jums tereikia į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti WINIX SMART programėlę (veikia Android ir IOS platformose).

   Oro valytuve NK305 esantis šviesos jutiklis reaguoja į patalpose esantį apšvietimą ir atitinkamai keičia paties oro valytuvo skleidžiamos šviesos stiprumą. Oro valytuvui veikiant automatiniu režimu, šviesos jutiklis reaguoja į tamsią patalpą ir automatiškai įjungia miego režimą.

  Techniniai parametrai:

  - Patalpoms iki 77 m2 (optimalus veikimo plotas 30 m2);

  - Filtras - kombinuotas filtras susidedantis iš priešfiltrio, HEPA filtro ir Anglies filtro.

  - Filtro keitimas - ne rečiau kas 12 mėn.

  - Ventiliatoriaus greičiai - 4;

  - Oro srautas - iki 366 m3/val;

  - Oro jonizavimas - yra, PlasmaWave®;

  - Elektros energijos sąnaudos - iki 55 W;

  - Energijos taupymo sertifikatas (Energy Star) - taip;

  - Jutikliai - lakiųjų organinių junginių jutiklis;

  - Triukšmo lygis - >33,7 dB (didėja priklausomai nuo greičio);

  - Išmatavimai - 310 x 310 x 748 mm;

  - Svoris - 7,7 kg;

   

  CADR reitingas:

  Testuojamas plotas - 30 m2;
  Dulkės - 221;
  Žiedadulkės - 218;
  Tabako dūmai - 207.