Prekių katalogas

Oro valytuvas Clean Air CA-503B Compact Smart HEPA 23-0090

 • Oro valytuvas Clean Air CA-503B Compact Smart HEPA 23-0090

  Kodas: 23-0090
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Clean Air
  Skirtas patalpai, m²
  Iki 30 m²
  Našumas, m³/h
  140 m³/h
  Triukšmo lygis, dB
  Iki 58 dB
  Nuotolinis valdymas
  Valdymas per programėlę
  Jonizavimas
  Ne
 • CA-503B Compact Smart  HEPA yra aukštos kokybės oro valytuvas, skirtas mažoms patalpoms (iki 30m² / 75m³) ir asmeniniam naudojimui. Šis oro valytuvas turi HEPA UV filtrą, kuris užtikrina efektyvų orą valančiųjų dalelių filtravimą bei patalpose esančių kenksmingų mikroorganizmų, tokių kaip bakterijos ir virusai, naikinimą.

  HEPA (High-Efficiency Particulate Air) filtrai yra vieni iš efektyviausių filtrų, skirtų pašalinti dulkėms, alergenams, bakterijoms, virusams ir kitoms mažoms dalelėms iš oro. Šis oro valytuvas turi HEPA filtrą, kuris sugeba sugauti ir išlaikyti net smulkiąsias daleles, tokis kaip dulkės, pelėsiai, žiedadulkės ir gyvūnų plaukai. Tai ypač svarbu nuo alergijų ar astmos kenčiantiems asmenims, kurie nori išlaikyti gryną ir sveiką orą patalpose.

  Šis oro valytuvas yra kompaktiškas ir patogus naudoti. Jis turi įvairias greičio ir filtravimo režimo parinktis tam, kad galėtumėte pritaikyti valymo procesą pagal savo poreikius. Be to, jis turi tylų (naktinio rėžimo) veikimą, kuris neblaško miego ar dėmesio darbo metu.

  CA-503B Compact Smart HEPA oro valytuvas yra puikus pasirinkimas tiems, kas siekia išlaikyti švarų, sveiką ir gaivų orą savo aplinkoje, sumažinti alergenus.