Prekių katalogas

Oro valytuvas Clean Air CA-502Pro Mini HEPA UV 23-0088

 • Oro valytuvas Clean Air CA-502Pro Mini HEPA UV 23-0088

  Kodas: 23-0088
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Clean Air
  Skirtas patalpai, m²
  Iki 90 m²
  Našumas, m³/h
  100 m³/h
  Triukšmo lygis, dB
  Iki 53 dB
  Nuotolinis valdymas
  Ne
  Jonizavimas
  Ne
 • CA-502Pro Mini yra aukštos kokybės oro valytuvas, skirtas mažoms patalpoms ir asmeniniam naudojimui. Šis oro valytuvas turi HEPA UV filtrą, kuris užtikrina efektyvų orą valančiųjų dalelių filtravimą bei patalpose esančių kenksmingų mikroorganizmų, tokių kaip bakterijos ir virusai, naikinimą.

  HEPA (High-Efficiency Particulate Air) filtrai yra vieni iš efektyviausių filtrų, skirtų pašalinti dulkėms, alergenams, bakterijoms, virusams ir kitoms mažoms dalelėms iš oro. Šis oro valytuvas turi HEPA filtrą, kuris sugeba sugauti ir išlaikyti net smulkiąsias daleles, tokią kaip dulkes, pelėsiai, žiedadulkės ir gyvūnų plaukai. Tai ypač svarbu nuo alergijų ar astmos kenčiantiems asmenims, kurie nori išlaikyti gryną ir sveiką orą patalpose.

  Be to, CA-502Pro Mini turi UV šviesos technologiją, kuri dar efektyviau padeda naikinti bakterijas, virusus ir kitus kenksmingus mikroorganizmus. UV šviesa yra žinoma dėl savo gebėjimo sunaikinti mikroorganizmus, neutralizuojant jų DNR ir DNR-RNR struktūras, taip užkertant kelią jų dauginimuisi.

  Šis oro valytuvas yra kompaktiškas ir patogus naudoti. Jis turi įvairias greičio ir filtravimo režimo parinktis tam, kad galėtumėte pritaikyti valymo procesą pagal savo poreikius. Be to, jis turi tylų (naktinio rėžimo) veikimą, kuris neblaško miego ar dėmesio darbo metu.

  CA-502Pro Mini oro valytuvas yra puikus pasirinkimas tiems, kas siekia išlaikyti švarų, sveiką ir gaivų orą savo aplinkoje, sumažinti alergenus.

   

  Atsisiųsti produkto instrukciją