Prekių katalogas

Oro sausintuvas TROTEC TTK 68 E

 •  

  Moderni technologija bei šiuolaikinė išvaizda

  TTK 68 E yra tarsi per geras, jog būtų tikras. Modernus dizainas ne tik technika besidominčio širdį privers plakti greičiau – jo daugybe funkcijų susižavės bet kas, pamatęs, kaip šis prietaisas veikia.


  TTK 68 gali būti lanksčiai pritaikomas, naudojantis automatinio hidrostato, nuolatinio veikimo, laikmačio, ar skalbinių džiovinimo režimų, filtro valymo indikatoriaus, užrakto nuo vaikų, drenažo jungties nuolatiniam džiovinimui, elektroninio automatinio atitirpinimo ar plaunamo oro filtro funkcijomis. Ir visa tai yra standartinė įranga.


  Viena iš daugelio papildomų modernių funkcijų yra automatinis oro sklendės atidarymas paspaudus įjungimo mygtuką ir automatinis jos uždarymas paspaudus išjungimo mygtuką, siekiant apsaugoti oro išleidimo angą nuo nešvarumų.


  Vis tik nešiojamas ir ratukus turintis TTK 68 E modelis pasižymi ne tik įspūdingu dizainu. Jo kasdienė maksimali sausinimo talpa yra 20 litrų, tad šis sausintuvas turi pakankamai galios išlaikyti šildomus gyvenamuosius ar užsiėmimų kambarius arba iki 60-ties kubinių metrų dydžio rūsius pakankamai sausus. Dėka trijų lygių ventiliatoriaus jis gali būti pritaikytas ekonomiškai veikti įvairiose erdvėse.


  Ypatingai patogi TTK 68 E funkcija yra galimybė nustatyti pageidaujamą drėgmės vertę, įvedant tikrąją vertę LED ekrane, kuris yra integruotas pagrindinėje panelėje priekyje.

   

  Oro srautas: 130 m³/val.

  Didžiausias sugeriamos drėgmės kiekis: 20 l/24 val.

  Tinkamas patalpoms, kurių dydis iki: 45 m2

  Darbo temperatūros intervalas: nuo 5 °C iki 35 °C

  Darbo drėgmės intervalas: nuo 30% iki 80 % RH


  Ypatingos ypatybės:

  Pagrindinė panelė su integruotu ekranu
  Tylus darbas - vos 43 db!
  Filtro valymo indikatorius
  Papildomas režimas skalbinių džiovinimui
  Užraktas nuo vaikų

  Standartinės ypatybės:

  Hidrostato kontrolė su realios drėgmės vertės pasirinkimo funkcija
  Pasirenkama visiškai automatinio ar nuolatinio veikimo funkcija
  Laikmačio funkcija
  Trijų lygių ventiliatorius
  Drenažo jungtis nuolatiniam sausinimui
  Elektroninė automatinė atitirpinimo sistema
  Prisipildymo lygio perspėjimo funkcija (lemputė), informuojanti, kad vandens rezervuaras yra pilnas
  Automatinio išjungimo funkcija, sauganti nuo išsiliejimo

  Puikų TTK 68 E oro sausintuvo veikimą užtikrina iki 20 litrų per dieną sausinimo galia. Be to, Trotec TTK 68 E turi laikmačio funkciją bei integruotą hidrostatą.


  TTK 68 E turi specialią sausinimo funkciją, skirtą džiovinti skalbinius, kuri užtikrina, jog jūsų darbužiai išdžiūtų greičiau. Ši funkcija taip pat padeda pašalinti drėgmę iš kilimėlių ir kiliminės dangos bei išlaiko jūsų batų spinteles sausas. Laikmačio funkcija leidžia prietaisą naudoti tikslingai, kontroliuojant jo veikimo laiką.


  Trotec TTK 68 E oro sausintuvas yra puikus pasirinkimas ir dėl papildomų funkcijų, tokių kaip nuolatinio veikimo režimas, filtro valymo indikatorius ar užraktas nuo vaikų.