Prekių katalogas

Oro kondincionierius - šilumos siurblys „Monoblock THESIS“

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: CH-VC11TH
  182000
  227500 Sutaupykite 45500
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 •  

  Cooper&Hunter „Monoblock THESIS“ be išorinio įrenginio CH-VC11TH

   

  ŽINGSNIS Į PRIEKĮ! NUO ŠIOL ORO KONDICIONIERIAUS IŠORINIS BLOKAS NESUDARKYS FASADO! Dažnai oro kondicionavimas visiems yra siejamas su oro kondicionieriaus išorinio bloko montavimu ant pastato fasado. Griozdiškas ir neišvaizdus išorinis blokas dažnai sudarko fasadą. „C&H“ pristato Naują „Monobloko“ serijos oro kondicionavimo sprendimą be išorinio bloko. Šio tipo oro kondicionavimo sistema puikiai tinka ten, kur išorinis blokas nepageidaujamas.

  Beveik nematomas, iš išorės ir iš vidaus. Tik 16 cm gylio Monoblokas yra ploniausias savo kategorijoje. Įrenginys nesudarkys nei interjero, nei eksterjero.

  162 mm kiaurymės. Optimalus pasirinkimas dizaino ir montavimo atžvilgiu: montavimas ypač paprastas, o išorės grotelės beveik nepastebimos.

  Optimizuotas našumas. „Monobloko“ optimizuota sistema visada užtikrinama tinkamą temperatūra maksimaliam komfortui ir mažesnėms išlaidoms. Triukšmo lygis yra itin žemas, o energijos suvartojimas, dėka naujos kartos DC Inverter ventiliatorių, sumažėjo drąstiškai.

  Lengvas  montavimas. „Monoblokas“ gali būti montuojamas, bet kurioje perimetrinėje sienoje. Montavimo komplekte rasite: šabloną, stiprinamąsias plokštes, išorines groteles, izoliacinius sienų vamzdžius. Viską paruošėme jūsų patogumui.

  „Oro kondicionierius“ ir „Šilumos siurblys“ tame pačiame modelyje. Visi „Monoblokai“ gali būti naudojami vėsinimui ir šildymui. Tačiau, jeigu Jūs neplanuojate naudoti šildymo funkcijos, galite išjungti šį režimą naudodami valdymo pultą. Tokiu atveju kondensato drenažo montavimas nebūtinas.

  Žiema? Bešerkšnė sistema. Drenažo lovys yra šildomas, todėl išvengiama kondensato užšalimo  žiemos metu, naudojant įrenginį šildymui.

  Savaime užsidarančios išorinės grotelės. „Monoblokas“ turi savaime užsidarančias groteles, kurios atsidaro kai „Monobloko“ sistema veikia ir užsidaro kai įrenginys yra išjungiamas. Groteles aktyvina oro srautas į vidų ir į išorę. Išorės poveikis dar labiau sumažinamas: jokių dulkių, triukšmo ir įkyrių vabzdžių… ir mažiau garantinio aptarnavimo darbų.

  NUOTOLINIS IR STACIONARUS VALDYMAS. „Monobloką“ galima valdyti nuotolinio valdymo pultu bei stacionariu valdymo pultu, kuris turi visas valdymo funkcijas, įskaitant „užrakinimo“ funkciją, kuri apsaugo nuo netinkamo naudojimo.

  Yra galimybė sumontuoti – montavimo kaina sutartinė.