Prekių katalogas

Oro gaiviklis Botanica egzotinių rožių ir afrikinių snapučių kvapo, 236 ml

 • Oro gaiviklis Botanica egzotinių rožių ir afrikinių snapučių kvapo, 236 ml

  Kodas: 5900627092509
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Oro gaiviklis Botanica egzotinių rožių ir afrikinių snapučių kvapo, 236 ml 

  Purškiamasis patalpų oro gaiviklis „Botanica by Air Wick“, egzotinių rožių ir afrikinių snapučių kvapo, 236 ml Tai ne aerozolinis gaiviklis. Jis yra pagamintas naudojant atsakingai išgautus, egzotinius natūralius kvapiuosius aliejus*. Buteliuko sudėtyje 99 % perdirbto plastiko. Purkštuko sudėtyje 35 % perdirbto plastiko. *Produkto sudėtyje esantys eteriniai aliejai yra atsakingai išgauti.  

  Svoris 0.28 kg
  Naudojimo instrukcija
  Naudojimas: 1. Kad išlaisvintumėte purkštuką, nuimkite apsauginį stabdiklį ir jį išmeskite. 2. Purkštuką nukreipkite nuo veido ir bent triskart spustelėkite, kad jis pradėtų veikti. 3. Buteliuką laikykite stačią ir stipriai paspauskite purkštuką kaskart purkšdami. 4. Laikykite vėsioje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos. DĖMESIO! Naudokite gerai vėdinamose vietose. Naudokite tik taip, kaip nurodyta.

  Įspėjimai/Alergenai
  NEGALIMA: purkšti ant paviršių, ant naminių gyvūnų ir jų guolių, ant maisto ir audinių. Sudrėkę kieti paviršiai yra slidūs. Purškiant produktą kai kurie paviršiai gali sudrėkti. Jei pateko ant paviršiaus, nedelsdami nušluostykite drėgna šluoste. ĮSPĖJIMAS: SUDĖTYJE YRA SMULKIŲ DETALIŲ, KURIOS GALI KELTI PAVOJŲ UŽSPRINGTI. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Sudėtyje yra 5-chlor-2-metil- 2H-izotiazol-3-ono (CIT) ir 2-metil-2H-izotiazol-3-ono (MIT). Gali sukelti alerginę reakciją. Kvapams jautrūs žmonės šį produktą turėtų naudoti atsargiai. Oro gaivikliai nepakeičia geros higienos praktikos. Tuščią pakuotę atiduokite perdirbti.

  Prekės ženklas
  Air Wick