Prekių katalogas

Orkaitė su mikrobanų funkcija AEG KMK968000M

 • Orkaitė su mikrobanų funkcija AEG KMK968000M

  Kodas: KMK968000M
  Gamintojas
  AEG
  Orkaitės spalva
  Juoda
  Orkaitės tipas
  Su mikrobangų funkcija
  Orkaitės išsivalymo sistema
  Nėra
  Garantija, mėn.
  24 mėn.
 • APIE PREKĘ
  MIKROBANGŲ KROSNELĖS-GRILIO DERINYS. GREITAS GAMINIMAS SU TRAŠKIA APDAILA
  Sujunkite grilio galią ir mikrobangų krosnelės efektyvumą su greitu gaminimu. Mikrobangų krosnelėje ištirpinkite mocarela padengtus skrebučius arba sukietinkite crème brûlée cukrumi pabarstytą dangtelį. Universalus maisto gaminimas, įvaldęs.

  FUNKCINIS. INTEGRUOTA. SUASMENINTAS. IŠMANI VIRTUVĖ
  Nuotoliniu būdu valdykite savo orkaitę, naršykite įvairius mūsų partnerius ir netgi gaukite asmeninę pagalbą gaminant maistą – visa tai naudodami My AEG Kitchen App. Tai patogus ir paprastas būdas praturtinti savo išmaniosios virtuvės patirtį.

  IŠ ANKSTO PAŠILDYKITE GREIČIAU. SU GREITU ĮKAITIMU
  Praleiskite daugiau laiko naudodami greito įkaitinimo nustatymą, iš anksto įkaitindami orkaitę 40 % greičiau nei įprasti modeliai. Mėgaukitės minimaliu laukimu prieš pradėdami kepti, kad pasiektumėte puikių rezultatų pagal savo tvarkaraštį.

  EXCITE+ TFT EKRANAS SU KOMANDŲ RATUKU. TIKSLUS VIRIMAS
  Naudodami EXCite+ TFT ekraną su komandų ratuku galite tiksliai ir lengvai valdyti orkaitės kaitrą, naršyti programas, pasirinkti funkcijas ir netgi gauti orkaitės programinės įrangos atnaujinimus per WiFi. Visa tai sukant ratuką ir rodoma skaitmeniniame ekrane.

  VISUR KEPAMA TOLYGIAI
  Naudojant šią orkaitę efektyvus energijos naudojimas reiškia ir efektyvų gaminimą. Jame yra nauja konvekcinė sistema, vadinama Hot Air, kuri užtikrina, kad karštas oras tolygiai cirkuliuotų visoje orkaitės ertmėje. Dėl to orkaitė įkaista greičiau, o kepimo temperatūra gali būti sumažinta iki 20%, sutaupant laiko ir energijos

  Specifikacija:

  43 litrų orkaitės talpa: dėl didelės orkaitės talpos daugiau vietos gaminimui
  Deimantinio glazūravimo emalio vidus: Lygus emalio vidus, kad būtų lengviau valyti, gaminimo likučius galima lengvai nuvalyti iš karto po gaminimo.
  Isofront® plus trigubo stiklo durys: Isofront® plus trigubo stiklo durys. Daugiasluoksnės stiklo plokštės su šilumą atspindinčia danga, kuri palaiko šilumą orkaitėje.
  Ventiliatoriaus valdomas atitirpinimas: tinka subtiliems gaminiams, pvz., kreminiams pyragams, šis lengvas atitirpinimas lėtai cirkuliuoja kambario temperatūros orą aplink maistą, atitirpinant jį higieniškai greičiau nei per 1/2 laiko!
  Nerūdijantis plienas nuo pirštų atspaudų: ši stilinga apdaila dar vienu etapu perkelia nerūdijančio plieno eleganciją ir blizgesį, pašalina negražius pirštų atspaudus ir užtikrina, kad jūsų orkaitė atrodytų be jokių pastangų.
  LED skaitmeninis ekranas: iš pirmo žvilgsnio aiški informacija su LED ekranu
  1000W mikrobangų galia
  Mikrobangų krosnelė: sukurta siekiant suderinti puikų našumą su optimaliu patogumu naudoti ir gaminimo lankstumu.
  Įprastas gaminimas: šiluma iš viršutinių ir apatinių elementų užtikrina tradicinį gaminimą su zonų šiluma. Idealiai tinka duonai ir pyragams kepti, nes orkaitės viršuje įkaista.
  Viršutinis karštas skrudinimas: kaitinkite tik nuo viršutinio elemento, idealiai tinka lazanijai arba piemens pyragui kepti.
  Pagrindo šiluminė apdaila: Šildykite tik iš apatinio elemento. Puikiai tinka pyragams ir kepiniams pašildyti, nes kepinys išlieka traškus. Galima naudoti ir ant šiltų lėkščių.
  Užraktas nuo vaikų papildomam saugumui: orkaitės valdiklius galima užrakinti, kad būtų išvengta netinkamo naudojimo, užtikrinant saugumą ir ramybę.
  Techniniai duomenys:

  Valymas: Nuvalykite emalį
  Temperatūros diapazonas: 30°C - 230°C
  Maksimali mikrobangų galia (W): 1000
  Ertmės dydis: 43
  Matmenys (mm) (AxPxG): 455x595x567
  Matmenys (Įmontuotas, mm): 450x560x550
  Reikalingas saugiklis: 16
  Spalva: Nerūdijančio plieno
  Bendra elektros apkrova, W: 3000
  Dažnis: 50
  Prekės numeris (PNC): 944 066 784
  Ertmės danga: pilkas emalis
  Įtampa: 220-240
  Laido ilgis: 1,5
  Apatinės orkaitės lentynos: 1