Prekių katalogas

Odos priežiūros putos Candioli gyvūnams

 • Odos priežiūros putos Candioli gyvūnams

  Kodas: CD001079
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
  Tipas
  Odos priežiūrai
 • Odos priežiūros putos Candioli šunims ir katėms 

  Sausam odos valymui ir dezodoravimui. Švelnus, tinkamas šuniukams. Idealiai tinka dažnam naudojimui.

  Sudėtis: vanduo, dinatrio fosfatas, kokamidopropilbetainas, PEG-6 undecilenatas, PEG-40 - hidrintas ricinos aliejus, fenoksietanolis, dipropilenglikolis, salicilo rūgštis, citrinų rūgštis, kvepalai, imidazolidinilkarbamidas, tokoferil acetatas, etilo linolenatas, etilo linoleatas.

  Paskirtis: odos priežiūros putos skirtos sausam šunų, kačių, šeškų ir graužikų odos ir kailio valymui. Dermousse putos yra idealus produktas naudoti šuniukams,
  sveikstantiems gyvūnams ir visais atvejais, kai reikia veiksmingo sauso valymo. Dažnai plaunant, Dermousse efektyviai dezodoruoja ir valo kailį, nekeičiant išorinio lipidinio sluoksnio sudėties ir palengvina pleiskanų ir apnašų pašalinimą. Galima naudoti visam kūnui arba atskiroms sritims (kojoms, pauodegiui, uodegai ir pan.).

  Naudojimas: paspauskite dozatorių, kad gautumėte norimą kiekį putų. Paskirstykite ant viso kūno arba plote, kurį reikia valyti, masažuojant, kad putos įsigertų į odą ir plaukus. Leiskite putoms veikti kelias minutes, kol jos visiškai išdžius, tada išukuokite plaukus arba nuvalykite sausu skudurėliu.