Prekių katalogas

Neplyštantis „Brain Builders" laikraštis „KŪDIKIŲ ŽINIOS“ BB084

 • Neplyštantis „Brain Builders" laikraštis „KŪDIKIŲ ŽINIOS“ BB084

  Kodas: 842076110180
  Gamintojas
 • Neplyštantis „Brain Builders" laikraštis „KŪDIKIŲ ŽINIOS“ BB084

  Būdami maždaug 4 mėnesių amžiaus, kūdikiai pradeda griebti ir suspausti įvairius objektus, tarp kurių mėgstamiausi – popierius ir medžiaga.
  Matant tėtį ar mamą skaitančius, kūdikio dėmesį patraukia laikraštis. Vos tik popieriui atsidūrus rankose, kūdikis, apimtas susijaudinimo, pradeda jį plėšyti ir tampyti. Būtent dėl šios priežasties yra sukurtas Brain Builders nesuplėšomas laikraštis Kūdikių žinios, kuris glamžomas skleidžia smagų popieriaus čežėjimo garsą bei skatina kūdikio smalsumą. Tuo tarpu mama ir tėtis gali ramiai skaityti savąjį.

  Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

  Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.

  Žaislui nereikalingi elementai. 

  Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

  Brain Builders neplyštantis laikraštis Kūdikių žinios

  • Laikraštį lengva valyti – galima skalbti rankomis.
  • Laikraščio čežėjimo garsas nuramina kūdikius.
  • Puikiai tinka keliaujant.
  • Jutiminis žaidimas, skirtas spausti, tampyti, kramtyti ir mojuoti.
  • Žaislas yra be BPA ir ftalatų.