Prekių katalogas

Neato D8™ robotas-siurblys. Turime sandėlyje!

 • Neato D8™ robotas-siurblys. Turime sandėlyje!

  Kodas: NE-D8
  Gamintojas
 • Maksimali švara:
  Neato D8™ pasižymi 20% geresniu šiukšlių surinkimu, nei ankstesnis Neato D5 modelis. Robotas turi didelio našumo filtrą, kuris sulaiko iki 99 % alergenų ir smulkių dulkių dalelių. Klostuota filtro konstrukcija sukuria didesnį filtravimo paviršiaus plotą, neprarandant siurbimo galios.

  Išvalo daugiau, per trumpesnį laiką:
  Neato D8™ vienu įkrovimu gali išvalyti iki 70 m2, idealiai tinka nedideliems butams, ar kotedžams. Neato LaserSmart SLAM lazerinė technologija ypatingai tiksliai matuoja, sukuria žemėlapius, ir valo jūsų namus. Skirtingai nuo robotų su fotokamerų technologijomis, lazeris leidžia Neato robotams judėti ir valyti net didžiausioje tamsoje.

  Sukurtas pradėti, ir pabaigti:
  Neato D8™ darbo laikas vienu pakrovimu yra iki 90 min. Jei vis tik plotas yra ypatingai didelis, tuomet robotas, išsikrovus akumuliatoriui, automatiškai pasikraus ir tęs darbą tol, kol išvalys visą plotą.

  Quick Boost:
  Quick Boost technologija veikia taip, kad robotas gali nustatyti, kiek energijos jam reikia darbui pabaigti, įkrauti ir vėl pradėti valyti nuo ten, kur baigė prieš tai. Neato veikia išmaniau, todėl jūsų grindys valomos greičiau.

  Valymo (Zone) ir nevalymo (No-Go) zonų valymas:
  Savo grindų planą galite tinkinti, naudodami zonas, kurios apibrėžia vietas, kurias reikia valyti dažniau (Zone), arba nevalyti apskritai (No-Go), kad nustatytumėte sritis, kurių reikia vengti (pvz., vaikų žaidimų aikštelė ar naminių gyvūnėlių lakimo ir ėdalo dubenys).

  MyNeato programėlė:
  Valdykite savo robotą per MyNeato programėlę. Paleiskite robotą pagal poreikį, net nebūdami namuose, arba sukurkite robotui valymo tvarkaraštį, kuriuo meru, kokias zonas jis turi valyti.

  Du valymo režimai:
  Įprastoms vietoms valyti naudokite Eco režimą, tuo tarpu nešvaresnes vietas galite valyti Turbo režimo pagalba.

  Sulaiko alergenus. Kvėpuokite laisvai:
  Neato D8™ robotas siurblys surenka daug dulkių ir šiukšlių. Didelio našumo filtras sukurtas taip, kad sulaikytų daleles, dėl kurių mes čiaudome, ir sulaiko iki 99 % alergenų.

  Ilgas šepetys ir didelis šiukšlių konteineris – didžiulis skirtumas:
  Neato šepetys yra iki 70 % ilgesnis, nei apvalios formos robotų. Jis veiksmingas ant bet kokio paviršiaus – kietmedžio, kilimo ar plytelių – todėl Neato D8™ puikiai tiks vidutinio dydžio namams, kotedžams, ar butams. Dideliame 0,7 litro talpos konteineryje telpa daugiau šukšlių, todėl jį valyti reikia kur kas rečiau.

  Jūsų privatumo apsauga:
  Neato D8™ neturi nei kamerų, nei mikrofonų, savo navigacijai naudoja LaserSmart technologiją, kurią perduoda lazeriui, kuriančiam žemėlapius. Neato D8™ neįrašo nei vaizdų, nei garsų, o naujausias šifravimas tiek robote, tiek debesyje užtikrina jūsų saugumą. Jūsų duomenys niekada nėra parduodami ar bendrinami.

  Kompektacija:
  1 robotas siurblys Neato D8™
  1 Li-Ion akumuliatorius 2100 mAh
  1 EU pasikrovimo stotis
  1 valymo šukos
  2-jų metų garantija robotui, 2-jų metų garantija akumuliatoriui
  *5-ių metų garantija pagrindinei plokštei (kompiuteriui), išskyrus drėgmę 

  https://www.youtube.com/watch?v=8JJC3AZcXDQ