Prekių katalogas

Neato D10™ robotas-siurblys, Turime sandėlyje!

 • Neato D10™ robotas-siurblys, Turime sandėlyje!

  Kodas: NE-D10
  Gamintojas
 • Maksimali švara:
  Neato D10™ turi didžiausią šiukšlių konteinerį tarp visų namų grindų robotų, esančių rinkoje su tikru HEPA filtru, sulaikančiu iki 99,97 % alergenų ir smulkių, net 0,3 mikrono dydžio, dulkių dalelių. Klostuota filtro konstrukcija sukuria didesnį filtravimo paviršiaus plotą, neprarandant siurbimo galios.

  Įspūdingas valymo plotas:
  Neato D10™ vienu įkrovimu gali išvalyti iki 250 m2, idealiai tinka didžiausiems namams. Neato LaserSmart SLAM lazerinė technologija ypatingai tiksliai matuoja, sukuria žemėlapius, ir valo jūsų namus. Skirtingai nuo robotų su fotokamerų technologijomis, lazeris leidžia Neato robotams judėti ir valyti net didžiausioje tamsoje.

  Sukurtas dideliems darbams:
  Neato D10™ dirba ilgiau nei bet kada anksčiau, jo darbo laikas vienu pakrovimu yra net iki 5 valandų. Darbo našumą ir baterijos veikimo laiką galima optimizuoti, naudojant energiją taupantį Eco režimą kasdieniam siurbimui, o vietoms, kurioms reikalingas galingesnis valymas, galima naudoti Turbo režimą. Jei vis tik plotas yra ypatingai didelis, tuomet robotas, išsikrovus akumuliatoriui, automatiškai pasikraus ir tęs darbą tol, kol išvalys visą plotą.

  Quick Boost:
  Quick Boost technologija veikia taip, kad robotas gali nustatyti, kiek energijos jam reikia darbui pabaigti, įkrauti ir vėl pradėti valyti nuo ten, kur baigė prieš tai. Neato veikia išmaniau, todėl jūsų grindys valomos greičiau.

  Išskirtinis maksimalaus valymo režimas:
  Be Eco ir Turbo režimų, Neato D10™ turi ir Max valymo režimą, sukuriantį didžiausią siurbimo galią.

  Valymo (Zone) ir nevalymo (No-Go) zonų valymas:
  Savo grindų planą galite tinkinti, naudodami zonas, kurios apibrėžia vietas, kurias reikia valyti dažniau (Zone), arba nevalyti apskritai (No-Go), kad nustatytumėte sritis, kurių reikia vengti (pvz., vaikų žaidimų aikštelė ar naminių gyvūnėlių lakimo ir ėdalo dubenys).

  MyNeato programėlė:
  Valdykite savo robotą per MyNeato programėlę. Paleiskite robotą pagal poreikį, net nebūdami namuose, arba sukurkite robotui valymo tvarkaraštį, kuriuo meru, kokias zonas jis turi valyti.

  Ilgas šepetys ir didelis šiukšlių konteineris – didžiulis skirtumas:
  Neato šepetys yra iki 70 % ilgesnis, nei apvalios formos robotų. Jis veiksmingas ant bet kokio paviršiaus – kietmedžio, kilimo ar plytelių – todėl Neato D10™ puikiai tiks bet kuriems namams. Dideliame 0,7 litro talpos konteineryje telpa daugiau šukšlių, todėl jį valyti reikia kur kas rečiau.

  Jūsų privatumo apsauga:
  Neato D10™ neturi nei kamerų, nei mikrofonų, savo navigacijai naudoja LaserSmart technologiją, kurią perduoda lazeriui, kuriančiam žemėlapius. Neato D10™ neįrašo nei vaizdų, nei garsų, o naujausias šifravimas tiek robote, tiek debesyje užtikrina jūsų saugumą. Jūsų duomenys niekada nėra parduodami ar bendrinami.

  Tinkinkite roboto darbą, naudodami kelių zonų valymą:
  Galite pasirinkti iki 16 valymo zonų ir suteikti joms skirtingus valymo režimus, kurie geriausiai tinka kiekvieno kambario poreikiams, atsižvelgiant į grindų paviršiaus tipą ir patalpos naudojimą. Sukurkite valymo tvarkaraštį naudodami MyNeato programėlę.

  Kompektacija:
  1 robotas siurblys Neato D10™
  1 Li-Ion akumuliatorius 6200 mAh
  1 EU pasikrovimo stotis
  2 atsarginiai filtrai
  1 valymo šukos
  2-jų metų garantija robotui, 2-jų metų garantija akumuliatoriui
  *5-ių metų garantija pagrindinei plokštei (kompiuteriui), išskyrus drėgmę 

  https://www.youtube.com/watch?v=dVMp8dF8l30&t=2s