Prekių katalogas

Ne vieša, bet ne mažiau svarbi namų vieta

 • Ne vieša, bet ne mažiau svarbi namų vieta

  Tualeto kambarys - svarbi vieta Jūsų namuose. Būtent todėl svarbu išsirinkti tinkamą klozetą.

  Tualetas - tokia patalpa, apie kurios įrengimą žmonės mažiausiai nori kalbėti. Visgi iš tiesų naudojimasis patogiais, šiuolaikinių technologijų patobulintais baldais tualete yra labai malonus. Šiuolaikiniai unitazai gali turėti aibę funkcijų: apiplovimo funkciją, purkštuką intymiajai higienai, nuotolinį valdymo pultelį ir daugybę kitų.

  Žinoma, nebūtina rinktis visas įmanomas naujoves turintį klozetą, nes tokio modelio kaina galbūt nebūtų visai adekvati jūsų poreikiams, o tualetas taps technologinių išbandymų vieta. Tačiau priimtina kaina galima išsirinkti visiškai higieną ir komfortą užtikrinantį klozetą.

  Viena iš naujovių, kuria gali pasižymėti unitazai, yra kai kurių gamintojų jau siūlomi modeliai be nuplovimo lanko. Viršuje esantis nuplovimo lankas po savimi itin kaupia bakterijas, tad naujieji modeliai yra gerokai higieniškesni ir lengviau prižiūrimi.

  Taip pat labai populiarėjanti naujovė yra švelniai nusileidžiantys dangčiai, kurie turi mechanizmus, užtikrinančius, kad dangtis ne trenksis, o pamažu užsivers. Kadangi unitazų modelių ir dizainų yra be galo įvairių, internetu ne apie visus galima rasti informaciją pačiam. Geriausia, apsižvalgius pirminių pasiūlymų internetu, yra atvykti į pardavimo vietą ir pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie patars, kokį konkrečiai klozetą geriausia pasirinkti.