Prekių katalogas

Naujausia Ravak serija Formy jau prekyboje!

Naujausia Ravak serija Formy jau prekyboje!

Didžiausias Čekijos vonios įrangos gamintojas RAVAK Prahos dizaino ir mados parodoje pristatė vonios kambario seriją, pavadintą „FORMY“. Seriją sudaro du praustuvo ir vonios komplektai („FORMY 01“ ir „FORMY 02“), kurių autorius yra naujausias prestižinio tarptautinio „Red Dot“ apdovanojimo laimėtojas Kryštof Nosál.

Praustuvo ir vonios komplektai vienas nuo kitos skiriasi švelniai pakeistomis formomis. Taip sukurti „FORMY 01“ (vonios ir praustuvo) bei „FORMY 02“ (vonios ir praustuvo) komplektai, kuriuos galima derinti vieną su kitu. „Projektas „FORMY“ man asocijuojasi su dviem požiūriais, su dualizmu. „FORMY 01“ yra visiškai minimalistinis komplektas, kurio vonia ir praustuvas yra grynų formų. „FORMY 02“ komplektas daugiau susijęs su emocijomis, tiesios linijos pakeistos kreivėmis, o formos yra dinamiškos. Kiekvienas gali išsirinkti sau norimą formą.“ - sakė autorius Kryštof Nosál.

Abiejų vonių matmenys (180 x 80 cm) yra ypač patogūs, o tiesių linijų vonią „FORMY 01“ klientai gali įsigyti ir 170 x 75 cm dydžio. „Svarstydamas, ką pakeisti klasikinėje stačiakampėje vonioje, nusprendžiau išardyti įprastą ir nuspėjamą simetriją, taip sukurdamas įdomią stačiakampę vonią, kurios vienas kraštas yra platesnis už kitą, be to, galima laisvai pasirinkti apdailą (dengti keramika, medžiu arba dirbtiniu akmeniu, naudojamu vietoje RAVAK priekinio skydelio). Taip pat abu modeliai išsiskiria lengvai pakeistomis vidinės erdvės formomis.“ - prideda autorius. Naujas vonias efektyviai papildys maišytuvas su krioklio funkcija (pvz., krioklys iš „Chrome“ kolekcijos ) arba bet kuris sieninis maišytuvas iš RAVAK asortimento.

„FORMY 01“ ir „FORMY 02“ praustuvų matmenys 50/60 x 38 cm, jie yra skirti statyti ant stalo. Jos pagamintos iš aukštos kokybės kompozicinių medžiagų, pagamintų malto dolomito pagrindu ir siūlančio išskirtinai erdvią vidinę dalį su subtiliai plonais kraštais. Rezultatas yra subtilus, tačiau didingas: maksimali ištisinė erdvė, išnaudojanti stalo teikiamus privalumus, nes galima padėti ypač daug reikalingų daiktų.

Projektas „FORMY“ savyje slepia didžiulį potencialą. Sukurtas remiantis populiariausių stačiakampių vonių matmenimis, tačiau pasižymintis nauja kokybe bei novatorišku dizainu, išlaisvintu iš visų nereikalingų papuošimų, projektas įgyja praktinę vertę. Bet kuriame iš šių dviejų komplektų yra patogu maudytis arba nusiplauti rankas, be to, jų originalus dizainas primins, kad tai yra unikali serija, išsiskirianti iš kitų rinkoje siūlomų gaminių“ kalbėjo Jan Hudák, RAVAK rinkodaros direktorius.