Prekių katalogas

Natūralus muilas Nimfė Ramunėlių

 • Natūralus muilas Nimfė Ramunėlių

  Kodas: Ramunėlių
  Tipas
  Muilai
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Natūralus muilas Nimfė Ramunėlių 

  Natūralus muilas Nimfė Ramunėlių gaminamas naudojant augalinius aliejus ir natrio šarmą (NaOH). Skirtingas aliejų derinys ir sąntykis įtakoja muilo kokybę. Teisingai parinkti aliejai ir jų kiekis padaro muilą kietą, putojantį, puoselėjantį odą. Toks muilas netyžta, nesausina odos. Jis puikiai nuprausia nešvarumus, palikdamas odą gaivią ir švarią. Šarmas taip pat turi būti paskaičiuotas labai kruopščiai, kad galutiniame produkte jo neliktų. Kitaip, muilas degins ir alergizuos odą.

  Muile Nimfė Ramunėlių yra paliekamas 5% aliejų perviršis, tam, kad bet koks likęs šarmas soponifikuotųsi su aliejais ir galutinis produktas būtų saugus. Natūralaus muilo, pagaminto šaltuoju būdu ph yra 7-10. Jis pakankamai šarmingas, bet saugus naudoti. Tokiame muile neauga bakterijos, jam nereikia naudoti jokių konservantų. Soponifikacijos procese, kai aliejus susimaišo su šarmo ir distiliuoto vandens tirpalu, masė virsta muilu. Šioje masėje susidaro natūralus glicerinas, kuris taip pat lieka muile suteikdamas puikių drėkinamųjų savybių.

  Pagamintas muilas brandinamas sausoje, šiltoje patalpoje apie mėnesį laiko, per tą periodą, jis kietėja išgarindamas dalį vandens, ph mažėja, muilas pasidaro švelnesnis ir tinkamas naudoti.  

  Sudėtis: Ingredients: Sodium Cocoate (kokosų aliejus), Sodium Palmate (palmių aliejus), Sodium Sunflowerate (saulėgrąžų aliejus), Sodium Olivate (alyvuogių aliejus), Sodium Hempseedate (kanapių aliejus), Sodium Shea butterate (sviestmedžių sviestas), Goat Milk (ožkų pienas), Lavandula Angustifolia Oil (levandų EA), Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil (bergamočių EA), Anthemis Nobilis Flower (ramunėlių žiedai), *Limonene, *Linalool, *yra eterinių aliejų sudėtyje.