Natūralus muilas Nimfė Pipirmėčių

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Pipirmėčių
  420
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Informacija
  +370 640 04316
 • Natūralus muilas Nimfė Pipirmėčių 

  Vėsinantis, gaivinantis muilas mišriai odai. Švelniai saldus pipirmėčių eterinio aliejaus aromatas primins vaikystės ir tyros gamtos kvapus.  

  Natūralus muilas Nimfė Pipirmėčių yra gaminamas naudojant augalinius aliejus ir natrio šarmą (NaOH). Skirtingas aliejų derinys ir sąntykis įtakoja muilo kokybę. Teisingai parinkti aliejai ir jų kiekis padaro muilą kietą, putojantį, puoselėjantį odą. Toks muilas netyžta, nesausina odos. Jis puikiai nuprausia nešvarumus, palikdamas odą gaivią ir švarią. Šarmas taip pat turi būti paskaičiuotas labai kruopščiai, kad galutiniame produkte jo neliktų. Kitaip, muilas degins ir alergizuos odą.

  Natūraliame muile yra paliekamas 5% aliejų perviršis, tam, kad bet koks likęs šarmas soponifikuotųsi su aliejais ir galutinis produktas būtų saugus. Natūralaus muilo, pagaminto šaltuoju būdu ph yra 7-10. Jis pakankamai šarmingas, bet saugus naudoti. Tokiame muile neauga bakterijos, jam nereikia naudoti jokių konservantų. Soponifikacijos procese, kai aliejus susimaišo su šarmo ir distiliuoto vandens tirpalu, masė virsta muilu. Šioje masėje susidaro natūralus glicerinas, kuris taip pat lieka muile suteikdamas puikių drėkinamųjų savybių.

  Pagamintas natūralus muilas Nimfė Pipirmėčių brandinamas sausoje, šiltoje patalpoje apie mėnesį laiko, per tą periodą, jis kietėja išgarindamas dalį vandens, ph mažėja, muilas pasidaro švelnesnis ir tinkamas naudoti. 

   

  Sudėtis: Sodium Cocoate, Sodium Sunflowerate, Sodium Palmate, Sodium olivate, Sodium Hempseedate, Sodium Castorate, Mentha piperita (Peppermint) Oil, Mentha Piperita, ci77288, ci77289, *D-Limonene. *(Yra kvapo sudėtyje)