Natūralus muilas Nimfė Pilies damų

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Piliesdamų
  400
  420 Sutaupykite 020
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Informacija
  +370 640 04316
 • Natūralus muilas Nimfė Pilies damų 

  Natūralus muilas Nimfė Pilies damų yra švelnaus aromato, su natūraliu šilku. 

  Natūralus muilas gaminamas naudojant augalinius aliejus ir natrio šarmą (NaOH). Skirtingas aliejų derinys ir sąntykis įtakoja muilo kokybę. Teisingai parinkti aliejai ir jų kiekis padaro muilą kietą, putojantį, puoselėjantį odą. Toks muilas netyžta, nesausina odos. Jis puikiai nuprausia nešvarumus, palikdamas odą gaivią ir švarią. Šarmas taip pat turi būti paskaičiuotas labai kruopščiai, kad galutiniame produkte jo neliktų. Kitaip, muilas degins ir alergizuos odą.

  Muile Nimfė Pilies damų  yra paliekamas 5% aliejų perviršis, tam, kad bet koks likęs šarmas soponifikuotųsi su aliejais ir galutinis produktas būtų saugus. Natūralaus muilo Nimfė Pilies damų, pagaminto šaltuoju būdu ph yra 7-10. Jis pakankamai šarmingas, bet saugus naudoti. Tokiame muile neauga bakterijos, jam nereikia naudoti jokių konservantų. Soponifikacijos procese, kai aliejus susimaišo su šarmo ir distiliuoto vandens tirpalu, masė virsta muilu. Šioje masėje susidaro natūralus glicerinas, kuris taip pat lieka muile suteikdamas puikių drėkinamųjų savybių.

  Pagamintas muilas brandinamas sausoje, šiltoje patalpoje apie mėnesį laiko, per tą periodą, jis kietėja išgarindamas dalį vandens, ph mažėja, muilas pasidaro švelnesnis ir tinkamas naudoti. 

   

  Sudėtis: Sodium Cocoate (kokosų aliejus), SodiumSunflowerate (saulėgrąžų aliejus), Sodium Palmate (palmių aliejus), Sodium Olivate (alyvuogių aliejus), Sodiu Sesamate (sezamų aliejus), Sodium Castorate (ricinų aliejus), fragrance oil (kvapusis aliejus), Silk (šilkas), ci77491, ci77007, *Citral, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, *Citronellol.