Prekių katalogas

Namų kvapas Muresta su lazdelėmis 120 ml

 • Kraunamos nuotraukos
 • Namų kvapas Muresta su lazdelėmis 120 ml

  Kvapas: gintaras, muskusas, sandalmedis, laimas, pelargonijos, greipfrutas.

  Sudėtis: ekologiškas perfumas, natūralūs kvapieji ir eteriniai aliejai, nuo kurių neskauda galvos, neerzina mūsų uoslės sintetiniais kvapais. Skirtingų kvapų sinergija turi aromaterapinių savybių – gali padėti atsipalaiduoti, susikaupti ar pakelti nuotaiką.

  Kvepėjimo laikas: dažniausiai kvepia iki 4 mėnesių. Namų kvapas kuriamas rankomis todėl kiekvienas iš jų yra unikalus, kvepėjimo laikas gali skirtis, priklausomai nuo kambario dydžio, kambario temperatūros, tiesioginių saulės spindulių.

  Informacija apie gamybos procesą: kruopščiai atrenkame tiekėjus kvapo gamybai, tiksliai pagal receptūrą sumaišome kvapiuosius ir eterinius aliejus atskirai, laikome dvi savaites, testuojame. Vėliau sumaišome visą galutinį produktą, laikome dar dvi savaites, testuojame. Galiausiai rankomis išpilstome į difuzorius.

  Informacija apie difuzorių: difuzorius yra draugiškas aplinkai, pagamintas iš stiklo ir bambuko, galima naudoti ir pasibaigus kvapui, reikia tik užsakyti papildymą, taip mažinant šiukšlių kiekį ir tausojant aplinką.

  Sugrįžimas į gamtą

  Kelionė stebuklingo miško šaltinio link. Kvapas sugrąžinantis į harmoningą būties tėkmę.

  Organiškas ir tvarus.

  Tauraus gintaro, prabangaus muskuso ir žemiškojo sandalmedžio kvapas su ryto gaivos pojūtį primenančiomis laimo, pelargonijų ir greipfruto natomis. Tai lyg lengvas sklendimas rytinio miško migloje.

  Sudėtis: Isopropylideneglycerol (parfumas), Fragrantia Unguentis (kvapiųjų aliejų mišinys), Aroma (eterinių aliejų mišinys).
  Atsargumo priemonės: Saugoti veidą ir akis. Saugoti nuo vaikų ir gyvūnų. Saugoti medinius paviršius, drabužius. Išsipylęs gali palikti dėmes.
  Kiekis: 120ml
  Pagaminta Lietuvoje pagal specialų UAB “Semerita” užsakymą.
  Geriausia iki: 2023  

   Muresta – vonios malonumai gimę iš gamtos. Prikelta antram gyvenimui.