Prekių katalogas

Namų kvapas Maison Berger Sparkle Cercle Scented Bouque

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 6298
  34 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Tipas
  Namų kvapai su lazdelėmis
 • Namų kvapas Maison Berger Sparkle Cercle Scented Bouque 

  Tamsus raudonas stiklas, aukso spalvos detalės, juodos lazdelės. Užburiantis dizainas, papuoš kiekvienus namus. 

  • Difuzija +/- 6 savaitės.
  • Talpa: 180 ml.
  • Rinkinį sudaro skaidraus stiklo buteliukas pripildytas 180 ml "Sparkle Cercle Scented Bouque " aromatu ir 8 juodos lazdelės.   

  Kvapas

  • Exquisite Sparkle - gėlių kvapas. Viršutinė nata – greipfrutas. Vidurinė nata – rožė, pačiulis, lelija. Apatinė nata – muskusas.    

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu.