Prekių katalogas

Namų kvapas Lampe Berger Woody

 • Namų kvapas Lampe Berger Woody

  Kodas: 6018
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Tipas
  Namų kvapai su lazdelėmis
 • Namų kvapas Lampe Berger Woddy 

  Atsikratykite nemalonaus tabako kvapo naudodami namų kvapą, kuriame veikia patentuota molekulė su neutralizuojančiu poveikiu. Jaukus medžio aromatas su kedro, pušies ir gintaro natomis sustiprina molekulės veikimą, todėl jūsų kambarys vėl kvepės gaiviai! Šis elegantiškas dūminio pilkos spalvos stiklo kubas yra papuoštas sidabriniu žiedu.

  Galima įsigyti 200 ml kvapo papildymą.  

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu