Prekių katalogas

Namų kvapas Lampe Berger Fresh & Floral

 • Namų kvapas Lampe Berger Fresh & Floral

  Kodas: 6170
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Tipas
  Namų kvapai su lazdelėmis
 • Namų kvapas Lampe Berger Fresh & Floral 

  Šiame virtuvės kvapo rinkinyje esantis patentuotas molekulių kompleksas subtiliai neutralizuoja nemalonius gaminimo kvapus (pavyzdžiui.: žuvį, amoniaką, česnakus, svogūnus ir kt.).

  Raudonai lakuoto stiklo kubas yra elegantiškas ir šiuolaikiškas. Jis papuoš ir suteiks magiškos energijos pliūpsnį jūsų virtuvei,  o Fresh & Floral aromatas, sujungiantis bazilikus, freziją ir rinktinius miškus į vieną nepakartojamą derinį, neutralizuos nemalonius maisto gaminimo kvapus. 

  Galima įsigyti 200 ml kvapo papildymą. 

  Kokybė 

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu