Prekių katalogas

Namų kvapas Lampe Berger Fresh And Aromatic

 • Namų kvapas Lampe Berger Fresh And Aromatic

  Kodas: 6178
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Tipas
  Namų kvapai su lazdelėmis
 • Namų kvapas Lampe Berger Fresh And Aromatic 

  Atsikratykite įsisenėjusių tabako kvapų naudodami Fresh And Aromatic namų kvapą, kuriame veikia patentuota molekulė su neutralizuojančiu poveikiu. Elegantiškas pilkos spalvos matinis stiklo kubas yra papuoštas sidabriniu žiedu. Jo gaivus aromatas neutralizuoja blogus kvapus. Bergamotė, kardamonas ir rozmarinas suteiks nuostabų kvapą jūsų namams!

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu