Namų kvapas Lampe Berger Amber Powder

 • Kraunamos nuotraukos
 • Namų kvapas Lampe Berger Amber Powder  

  Šis gaivus aromatas sušildys šaltais žiemos vakarais bei įkvėps jaukumo jūsų namams! Aromatas, kuriame atsiskleidžia gintaro, cinamono ir rožių natos, leis atsipalaiduoti ir mėgautis ramia bei harmoninga namų aplinka.

  Elegantiškas stiklinis kubas dekoruotas sidabriniu žiedu. Juodos lazdelės suteikia šiuolaikinio dizaino prieskonį. Lazdelės sukurtos iš polimero - tai garantuoja tolygesnį kvapo pasiskirstymą, o lazdelės nepakeis savo spalvos. Kubas būna iš karto pripildytas 125 ml kvapo, todėl nieko nelaukdami galite mėgautis nuostabiu aromatu.

  Kvapo intensyvumą galima reguliuoti lazdelių kiekiu – mažiau lazdelių silpnesnis kvapas, daugiau – intensyvesnis.

  Kokybė

  Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos Lampe Berger kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų.

  Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu.