Prekių katalogas

Vonios rankšluosčių džiovintuvai, gyvatukai ir priedai


 •  

  Į ką atsižvelgti renkantis rankšluosčių džiovintuvą?

  Jau nuo seno gyvatukas tarnavo kaip praktiškas įrenginys kiekvienoje vonioje. Nors seniau elektriniai gyvatukai dar nebuvo taip paplitę, su radiatorių sistema pajungtos rankšluosčių džiovyklės visada praversdavo norint greitai išdžiovinti rankšluosčius ar drabužius. Šiandien rinkoje galima rasti tiek įprastų universalaus dizaino gyvatukų, tiek dizainerių sukurtų prabangių džiovintuvų rankšluosčiams, derinamų prie išskirtinio vonios interjero.

  Vonios gyvatukai ir rankšluosčių džiovintuvai kopėtėlės dabar būna labai įvairaus dizaino. Gyvatukas gali būti kombinuotas, tai yra jungiamas prie šildymo sistemos su įmontuotu elektriniu tenu, arba tik elektrinis. Universalūs žalvariniai džiovintuvai tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms: tiek šildymo, tiek atviroms karšto vandens cirkuliacinėms sistemoms, ir gali būti jungiami tiesiogiai prie varinio, plastikinio ar metalinio vamzdyno. Gyvatukai voniai yra ne tik radiatorius, bet ir labai patogus rankšluosčių džiovintuvas. Be to, vandeniniai ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai ir kopėtėlės gali būti skirti ne tik vonios kambariui, bet ir virtuvei. Prieš renkantis gyvatuką siūlome atsižvelgti į šiuos kriterijus: rankšluosčių džiovintuvo tipas, džiovintuvo dydis, džiovintuvo forma ir spalva.

   

  • Džiovintuvo dydis – siūlome rinktis didesnį gyvatuką, nes didesnis prietaisas greičiau išdžiovins. Rekomenduojamas galingumas 100 kW skiriama 1m2 vonios kambario ploto. Tačiau jei grindys šildomos, pakaks ir mažesnio galingumo rankšluosčių džiovintuvo.
  • Džiovintuvo forma. Dabar dažnai renkamasi džiovintuvas atsižvelgiant į bendrą interjero dizainą, kaip akcentas paįvairinantis vonios kambarį. Tačiau nepamirškite, kad gyvatukas turi atlikti ir funkciją. Jei šeima didelė rinkitės prietaisą su didesniais tarpais, jog būtų patogu sukabinti rankšluosčius.
  • Džiovintuvo tipas. Galima būtų išskirti 3 pagrindinius tipus: Prietaisai jungiami į šildymo sistemą. Prietaisai jungiami į šildymo sistemą kartu su elektra. Prietaisai jungiami tik į elektros lizdą.
  • Džiovintuvo spalva. Tai labai individualus dalykas. Spalvos dažniausiai derinamos prie vonios kambario kolorito. O pasiūla tikrai didelė, tad išsirinks tikrai kiekvienas. Tačiau kaip ir anksčiau, pagrindinės spalvos, kurias siūlo gamintojai yra balta ir chromo blizgi. Universaliausios ir lengvai pritaikomos.


  Užsisakyti gyvatuką Jums priimtina kaina galite internetu puslapyje www.muresta.lt arba atvykti ir įsigyti mūsų salone esančiame Ukmergės g. 285. Savo svetainėje siūlome nepriekaištingos kokybės vonios įrangą iš pripažintų gamintojų.

  Savo klientus taip pat kviečiame pasinaudoti proga įsigyti santechnikos įrangą pigiau – mūsų svetainėje rasite daugybę prekių su patraukliomis nuolaidomis, leisiančiomis ne tik stilingai atsinaujinti savo vonią, bet ir sutaupyti renkantis gyvatukus ir kita vonios santechniką patrauklia kaina internetu! 

  gyvatukas