Prekių katalogas

Viessmann šilumos siurbliai

  • Prekių nėra.
  • Viessmann – vienas geriausias atpažįstamų ir daugybę geriausių atsiliepimų iš vartotojų sulaukiantis šildymo įrangos gamintojas. Pastaruoju metu ši kompanija labai didelį dėmesį skiria ekologiškumui ir prietaisų, veikiančių atsinaujinančios energijos pagrindu vystymui. Vieni tokių prietaisų yra šilumos siurbliai, kurie tiek savo kaina tiek ir techninėmis savybėmis vis dažniau gali konkuruoti su tradiciniais šilumos šaltiniais.

    Technologiškai pažangūs Viessmann šilumos siurbliai panaudoja latentinę (nejaučiamą) šilumą, iš išorėje esančio oro ar žemės, tam kad užtikrinti efektyvų ir aplinkai nežalingą šildymą. Šie įrenginiai gali būti naudojami kaip savarankiški šilumos šaltiniai, arba kaip papildymas jau turimos sistemos. Skirtingai nei tradiciniai šildymo prietaisai, šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančią energiją iš žemės, saulės, grunto vandenų ir oro. Tai yra sumažinamas iškastinių kuro rūšių sunaudojimas, sumažinamas anglies dvideginio išmetimas į orą ir mažinamas žalingas poveikis aplinkai.

    Viesmann šilumos siurbliai žengia dar toliau, nes daugelyje jų sprendimų yra ir aktyvaus bei natūralaus vėsinimo funkcijos. Tai reiškia, kad prietaisai ne tik aprūpina patalpas šiluma kai už lango yra šaltą, bet ir atvėsina jas karštomis vasaros deinomis. Visi Viessmann šilumos siurbliai yra gaminamo laikantis aukščiausių standartų, kas užtikrina jų įspūdingą efektyvumą ir tarnavimo laiką.

    Viessmann šilumos siurbliai oras-vanduo ir oras-oras sėkmingai aprūpina patalpas šiluma ir karštu vandeniu net ir tada, kai temperatūra už lango nukrenta žemiau nei -15 °C. Šie įrenginiai nereikalauja jokių specialiai paruoštų patalpų, ar kuro atsargų palaikymo, reikalauja minimalios priežiūros ir yra visiškai saugūs. Tas pats liečia ir gruntinio vandens bei žemės energiją naudojančius įrenginius. Jų įrengimas gal yra kiek sudėtingesnis nei oro įrenginių, tačiau tikrai nenusileidžia jiems nei efektyvumu nei patikimumu.