Prekių katalogas

Rūkyklos

 • Rūkyklos sparčiai populiarėja, nes jos suteikia galimybę mėgautis kokybišku maistu, eksperimentuoti, atrasti naujus skonius. Šašlykinės rūkyklos populiarios tarp turinčių namus su kiemu arba užmiesčio sodybas. Iš rūkyklos pasklindantis malonus kvapas – tai nuostabus laisvalaikio akcentas. Svečiai ar šeimos nariai greitai įvertins unikalų skonį ir patiekalų kokybę. Dabar tapti rūkytos produkcijos specialistu yra išties paprasta, tik reikia išsirinkti lauko rūkyklos tipą ir susirasti norimų receptų internete ar vartant receptų knygas.

  Šašlykinės-rūkyklos, mėsos rūkyklos ar atskiros rūkyklos žuviai – tai tik keli populiariausi variantai, o mūsų elektroninės parduotuvės ekspertai mielai Jums patars, kokią rūkyklą rintis.
    

  Prekių nėra.
 •  

  Kokios rūkyklos vertinamos klientų?

  Įvairios lauko rūkyklos leidžia greitai ir paprastai mėgautis mėsa, žuvimi ar kitais produktais, kurie dėl specifinio dūmo kvapo įgauna ypatingą aromatą. Kiekvienas pasirenka savo receptus ir turi slaptų sudedamųjų dalių, tačiau ne ką mažiau už receptūrą svarbu ir rūkykla. Rūkyklos mėsai ir rūkyklos žuvims yra pačios populiariausios, o dažnai vienas įrenginys yra naudojamas visiems produktams. Labai svarbu tinkamai prižiūrėti savo rūkyklą, tuomet bus išvengta rizikos, jog skirtingi produktai įgaus nepageidaujamų kvapų ar poskonių.

  Didelis privalumas, jog mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos šašlykinės-rūkyklos pateikiamos su visais reikiamais priedais. Taip labai patogu susiformuoti visą komplektą, kuris bus reikalingas maisto gaminimui šiuo ypatingu būdu.

  Pagamintos iš kokybiško plieno ir panaudojant specialias technologijas šios rūkyklos suteikia galimybę rūkyti ir kepti patiekalus nepaisant aplinkos temperatūros, tad skaniu maistu galėsite mėgautis visus metus. Metas išsirinkti sau tinkamiausią!

   

  Kokios būna rūkyklos ir kuo jos skiriasi?

  Elektrinės rūkyklos yra bene patogiausias būdas mėgautis rūkyta produkcija. Tokios rūkyklos skiriasi savo galingumu bei dydžiu. Galima pastebėti, jog dėl mobilumo ir patogumo pastaruoju metu itin populiarios mini rūkyklos. Nors tokiems prietaisams būtina elektros energija, tačiau tai palengvina maisto ruošimo procesą, nes speciali technologija leidžia įkaitinti drožles ir išgauti ypatingai aromatingą dūmą. Be to – tokiose rūkyklose mėsa, žuvis ar kiti produktai ruošiami be didelės rizikos juos sudeginti. Procesą galima kontroliuoti netgi nuotoliniu būdu specialios programėlės išmaniajame įrenginyje pagalba.

  Kepsninės-rūkyklos taip pat yra labai patogus būdas gaminti patiekalus gamtoje ar savo kieme. Keletą funkcijų atliekantys įrenginiai vertinami klientų, nes įsigyjant vieną įrenginį galima mėgautis tiek kepsniais ar grill daržovėmis, tiek ir rūkytais produktais. Funkcionalumas labai svarbu, o kaip išsirinkti sau tinkamiausią prietaisą?

   

  Ekspertai pataria

  Jei vertinate patogumą ir pažangias technologijas maisto ruošimo procese bei mėgstate rūkytus produktus, tuomet moderni rūkykla yra puikus pasirinkimas Jums. Elektrinės rūkyklos sparčiai išpopuliarėjo dėl savo patogumo ir paprastumo. Be to – tai puiki galimybė improvizuoti ir eksperimentuoti, nes rūkytos produkcijos skonis be abejonės priklauso ne tik nuo dūmo kokybės, bet ir dėl prieskonių. Mes patariame rinktis tik patikimų ir visame pasaulyje vertinamų gamintojų įrenginius.

  Paprastas valdymas, funkcionalumas, galimybė įsigyti papildomos įrangos, gauti daug naudingų patarimų iš rūkytos produkcijos gerbėjų bendruomenės – tai privalumai, kuriuos siūlome įvertinti renkantis rūkyklą sau.

   

  Kodėl verta rūkyklą ar kepsninę pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Mes įsiklausome ir suteikiame profesionalų patarimą. Turime daug praktinių žinių ir argumentuotai patariame, kuris buities prietaisas ar sistema yra pranašesnė ir tinkama būtent Jums. Elektrinės rūkyklos – ne išimtis.

  Padėsime išsirinkti, pasirūpinsime prekės pristatymu, garantiniu aptarnavimu. Savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.