Prekių katalogas

Mini šaldytuvai

 • Šaldytuvas LIEBHERR TP 1414
  Kodas: LIEBHERR TP 1414
  36900
  43100 Sutaupykite 6200
  Šaldytuvas LIEBHERR Tsl 1414
  Kodas: LIEBHERR Tsl 1414
  36900
  42000 Sutaupykite 5100
 • Šaldytuvai neabejotinai vienas reikalingiausių ir dažniausiai naudojamų buitinės įrangos prietaisų namuose. Mini šaldytuvai – funkcionalus ir patogus sprendimas nedidelėse virtuvių zonose, dar tik įsirenginėjant ar renovuojant virtuvę. Taip pat mini šaldytuvus patogu naudoti ir kaip mini barą gaiviesiems gėrimams laikyti ar sodo namelyje, kai nėra poreikio turėti didelį ir nemažai vietos užimantį šaldytuvą. Mini šaldytuvų pasirinkimas itin platus – pagal gamintoją, kainą, dydį bei dizainą. Kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis, pateiksime pagrindinius kriterijus, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis mini šaldytuvą.

   

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis mini šaldytuvą?

  • Mini šaldytuvai gali būti su šaldiklio erdve, arba be jos. Apgalvokite ar jums bus reikalinga šaldymo kamera. Maži šaldytuvai be kameros funkcijos bus erdvesni.
  • Šaldytuvo formą pasirinkite pagal virtuvės erdvės plotą – esant nedidelei virtuvės zonai geriausia rinktis pailgą šaldytuvo formą, taip jis užims mažiau erdvės.
  • Kokį pasirinkti mini šaldytuvo veikimo principą – kompresorinį ar termolelektrinį? – norint sutaupyti, rekomenduojama rinktis kompresorinius šaldytuvus, kurie veikia patikimiau bei efektyviau.

   

  Mini šaldytuvų privalumai

  • Kompaktiškumas ir funkcionalumas – mini šaldytuvai užima mažai vietos, todėl juos galima statyti tiek ant žemės, tiek montuoti spintelėse ar kitose vietose. Taip pat lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą.
  • Nedidelis triukšmingumas – toks mini įrenginys skleis ir kur kas mažiau triukšmo nei didelis. O jeigu mini šaldytuvas bus įmontuotas spintelėse, beveik neišgirsite šio įrenginio veikimo.
  • Nedidelė kaina – mini šaldytuvai yra prieinamos kainos, tad tai puikus pasirinkimas jeigu reikia laikino sprendimo, ar šaldytuvo neišleidžiant didelės sumos.
  • Platus dizaino pasirinkimas – nors buitinės įrangos dizainas daugeliui nėra svarbiausias prioritetas, visgi net ir maži šaldytuvai leis prisidėti prie bendro virtuvės interjero.

  Išsirinkite mini šaldytuvus namams, biurui ar kitoms erdvėms. Platus mini šaldytuvų pasirinkimas el.parduotuvėje muresta.lt