Prekių katalogas

Pramoninės indaplovės

 • Dirbant su maistu yra labai svarbu palaikyti įrankių ir indų švarą. Dėl šios priežasties vienas iš svarbiausių įrenginių maitinimo įstaigų virtuvėse yra pramoninės indaplovės. Jos pašalina nuo indų bei įrankių maisto likučius, išplauna, išskalauja ir sterilizuoja. Muresta el. parduotuvėje galite rasti Classeq ir Winterhalter gamintojų pramonines plautuves.

  Prekių nėra.
 •  

  Kokie yra pramoninių indaplovių tipai?

  Galima išskirti 4 pramoninių indaplovių tipus:

  Pobarinė indaplovė: puikiai tinka taupant vietą, bet norint profesionalaus ir efektyvaus plovimo. Pagrindinis jų išskirtinumas yra tai, jog jos neužima daug vietos ir gali būti statomos lankytojų salėje, po baro erdve. Dažniausiai tai indaplovės su iš viršaus į apačią atverčiamomis durelėmis.

  Kupolinės indaplovės: yra universalios, jose gali būti plaunami įvairaus tipo indai. Šie įrenginiai sukurti taip, kad vos atidarius ir uždarius dangtį, greitai ir patogiai būtų pakraunami ir išplaunami dideli kiekiai indų.

  Konvejerinės indaplovės: yra labai didelio plovimo našumo įrenginiai. Čia nešvarūs indai tiesiog dedami ant judančios juostos. Ji nėra kompaktiško dydžio ir užima labai daug vietos.

  Puodaplovės: tai įrenginys, skirtas virtuvės inventoriaus plovimui. Puodaplovės pritaikytos puodų, keptuvių, padėklų ir skardų, termo dėžių, krepšių plovimui, todėl puikiai tinka kepykloms, mėsinėms, didelėms virtuvėms ir visur, kur plaunami dideli kiekiai specifinių indų.

   

  Kaip išsirinkti pramoninę indaplovę?

  Vienas pirmųjų dalykų į kurį atkreipsite dėmesį rinkdamiesi indaplovę savo restoranui turbūt bus kaina. Paprastai yra ieškoma balanso tarp kainos ir kokybės. Turėtumėte nepamiršti, kad visos indaplovės sunaudoja tam tikrą vandens, elektros ir chemijos kiekį, taigi turėsite investuoti ne tik pirkdami patį įrenginį, bet ir ilgainiui jį naudodami.

  Gerai pagalvokite kur stovės indaplovė ir pamatuokite turimą erdvę. Neprasminga pirkti pramoninę indaplovę, kuri netelpa į esamą erdvę. Be to gerai pagalvokite kokio dydžio indaplovę galite sau leisti. Pramoninės indaplovės dydis paprastai būna tiesiogiai susijęs su tuo, kiek indų ji galės plauti vienu metu. Atsižvelkite ir į tai kokį kiekį indų plausite, nuo to priklausys kokio dydžio, tipo ir galingumo indaplovės Jums reikia.