Prekių katalogas

Lauko griliai ir priedai

 • Jei šiltuoju sezonu norite mėgautis pačiu gardžiausiu maistu Jums tikrai prireiks lauko grilio. Gerai praleisti laiką lauke ir skaniai pavalgyti kas gali būti geriau? Lauko kepsninės nustebins savo universalumu – ypač tuomet, jei rinksitės modelį su uždaru dangčiu. Muresta.lt galite išsirinkti savo idealų vasaros prietaisą. Broil King, TunaBone, Zyle ir daug kitų gamintojų pristatyti elektroninėje parduotuvėje. Galite pirkti jau dabar!

  Ieškant geriausios kepsninės, kone svarbiausia iš anksto įvertinti savo gaminimo įpročius ir lūkesčius, kadangi nuo šių aspektų priklausys tinkamiausio grilio tipo pasirinkimas. Paprastiems savaitgalio kepiniams ir šašlykams pakaks kompaktiško malkinio modelio. Tokie griliai neretai yra statinės formos, su dangčiu, o papildomi ratukai palengvina jų transportavimą. Norintiems paeksperimentuoti ir kepti įspūdingesnius kulinarinius šedevrus labiau tiks angliniai griliai. Ypač verta paieškoti apvalios kepsninės, ant kurios sutalpinsite labai įvairių proporcijų produktus.

  Nenorintiems varžyti fantazijos, dažniausiai patinka pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėjusios Kamado kepsninės. Tokie griliai pasižymi funkcionalumu, patvarumu ir sėkmingai gali būti naudojami bet kokiu sezonu. Dėl sklendžių pagalba tiksliai reguliuojamos kaitros ir oro srauto juose galima gaminti pačius įvairiausius patiekalus – kepti picą, blynus, duoną, gaminti plovą, rūkyti mėsą, paukštieną ir žuvį. Dujinių kepsninių privalumai yra švarus ir greitas darbas – naudojantis jomis, galima išvengti dūmų, o kaina visapusiškai atitinka kokybę. Šios daugia-funkcinės kepsninės dažniausiai yra gaminamos iš karščiui atsparios keramikos, kuri leidžia ilgai išsaugoti karštį ir pasiekti iki 400 °C kepimo temperatūrą.

  Akivaizdu, kad visi šie griliai turi savų privalumų, tad kokioms kepsninėms teiksite pirmenybę, priklausys tik nuo Jūsų norų.

  Lauko griliai būna įvairių dydžių tad turit nuspręsti kiek vietos galite skirti šitam prietaisui. Šitą aspektą dar reikia susiderinti su tuo kokiam žmonių skaičiui gaminsite. Jeigu planuojate kepti labai didelei kompanijai žmonių, su didele kepsnine tai padarysite kur kas greičiau ir efektyviau. Griliai, kuriuose galima ruošti maistą didelėms žmonių grupei, yra sunkūs, užima nemažai vietos ir dėl maitinimo specifikos labiau tinka privačių namų savininkams, galintiems grilio vakarėlius rengti savo kieme.Alternatyva bute gyvenantiems žmonėms, neturintiems itin daug vietos – tai maži, lengvi dujinių ar anglinių grilių modeliai arba elektriniai griliai. Jie yra gerokai mažesni ir kompaktiškesni, o naujesni modeliai, naudojami kartu su keramikiniais briketais, išplečia maisto ruošimo galimybes.

  Grilyje ruošiamų patiekalų skonį bei kokybę nemažai lemia ir kepimo grotelės – juk būtent ant jų yra kepamas maistas. Patvariausios yra ketaus grotelės – jos yra atsparios rūdijimui ir yra ilgaamžiškos. Be to, jose geriausiai išlaikomas ir tolygiau paskirstomas karštis, o jų valymas – nesudėtingas. Kiti priedai palengvina grilio priežiūrą ir naudojimą: žnyplės, mentelė ir šakutė palengvina mėsos apvertimą, iešmai leidžia greičiau iškepti mažesnius maisto gabaliukus, o elektrinis anglių įdiegiklis leidžia įkurti anglis vos per kelias minutes.

  Išsirinkite jums patogiausią lauko grilių ir priedus internetu. Siūlome platų, įvairių kepsninių bei grilių pasirinkimą už prieinamą kainą.