Prekių katalogas

Kūno priežiūra

 • Epiliatorius Panasonic
  Kodas: ES-EL8C-G503
  11000
  Epiliatorius Braun
  Kodas: SE3170 L
  3600
 • Grožio ir sveikatos paslaugos tampa vis labiau populiarios ir jų kainos auga tiesiog akyse. Todėl grožio ir sveikatos industrija vis labiau atsižvelgia į vartotojus ir ima siūlyti prietaisus, kurių naudojimas sutaupo laiko bei suteikia tą patį norimą grožio, sveikatos efektą. Fotoepiliatoriai, epiliatoriai, veido skustuvai- visa tai padeda mums išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą. Pirkite Babyliss, Braun, Panasonic, Philips, Eta, Scoocas gamintojų prekės Muresta.lt el. parduotuvėje!

  Šiuo laiku labai populiarus fotoepiliatoriai išties patogus būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukų veido, bikini, pažastų ar kojų srityse. Šis prietaisas tiks ne tik moterims, bet ir vyrams. Tačiau nusprendus jį įsigyti reikia įvertinti odos jautrumą ir ar esate pakankamai pareigingas, reikiamas procedūras atlikti laiku. Neatlikęs procedūros laiku Jus negausite geriausio įmanomo rezultato.

  Jeigu norite tradicinio plaukelių šalinimo prietaiso siūlome epiliatorius. Prieš įsigyjant naują epiliatorių vėlgi reikia įvertinti kūno odos jautrumą. Taip pat apsibrėžti, kurias sritis ketinate epiliuoti. Galima rinktis nuo pačių paprasčiausių epiliatorių iki tokių, kurie turi keletą galvučių, galima naudoti po vandeniu, turinčių masažo funkciją ir taip toliau. Viskas priklauso nuo poreikio, naudojimo dažnumo.

  Neįmantrias šukuosenas mėgstančių ar barzdas nešiojančių vyrų vonioje privalomas įtaisas – skutimosi mašinėlė. Jei skutimosi mašinėlė norite naudoti ne tik galvos plaukas, bet ir barzdai trumpinti, išsirinkite variantą, kuris turi daugiau funkcijų. Taip pat, būtina atsižvelgti į naudojimo pobūdį. Vienos mašinėlės veikia tik įjungtos į elektros tinklą, kitos pakraunamos, o trečios veikia baterijų pagalba. Todėl, jei vonioje elektros lizdas yra pakankamai nutolęs nuo veidrodžio, rekomenduojama įkraunama ar baterijomis veikianti skutimosi mašinėlė.

  Sutaupykite laiko ir pinigus pirkdami grožio prietaisus Muresta.lt!

  Kodėl verta pirkti kūno priežiūros priemonės?

  Fotoepiliatoriai, epiliatoriai, veido skustuvai - visa tai padeda mums išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą. Grožio ir sveikatos paslaugos tampa vis labiau populiarios ir jų kainos auga tiesiog akyse, todėl grožio ir sveikatos industrija vis labiau atsižvelgia į vartotojus ir ima siūlyti prietaisus, kurių naudojimas sutaupo laiko ir pinigų.

  Kokio gamintojo prietaisus pasirinkti?

  Pirkite Babyliss, Braun, Panasonic, Philips, Eta, Scoocas gamintojų prekės Muresta.lt el. parduotuvėje. Kiekvienas gamintojas siūlo unikalius ir kokybiškus produktus, todėl isskirti vieno neįmanoma. Mes siūlome rinktis prietaisus pagal savo poreikius ir galimybes.