Prekių katalogas

Barzdaskutės

 • Šiuolaikinės barzdaskutės meta tvirtą iššūkį klasikiniams mechaniniams skustuvams. Vienas pagrindinių kriterijų renkantis veido plaukų šalinimo būdą yra susijęs su odos jautrumu bei konkretaus įrenginio galimybėmis kuo švariau nuskusti plaukelius.. Taip pat vis dažniau akcentuojamas ir funkcionalumas, susijęs su barzdaskutės galimybėmis formuoti barzdą, ją trumpinti skirtingais lygmenimis.

  Be abejonės svarbus kriterijus yra kaina. Barzdaskutės kaina itin priklauso nuo konkretaus gamintojo prietaise įdiegtų technologijų. Tai gali būti tiek geležčių išdėstymas, tiek jų skaičius, papildomos funkcijos. Šių elektrinių prietaisų pasirinkimas rinkoje tikrai didelis, o mūsų elektronikos ekspertai mielai Jums padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius išpildantį variantą. Elektrinis barzdos skustuvas daugeliui yra kasdieninis palydovas tiek namuose, tiek keliaujant, tad jis turi būti patikimas ir nekelti nei menkiausių rūpesčių, užtikrinti norimą estetinį vaizdą.
    

 •  

  Kokios barzdaskutės geriausiai vertinamos klientų?

  Viena dažniausių užklausų, kuriomis domisi klientai, yra barzdaskutės jautriai odai. Tenka pripažinti, kad tai šiek tiek susiję su tam tikrais stereotipais, jog elektriniai skustuvai labai dirgina odą ir gali sukelti odos niežulį, bėrimą ar panašius nepageidaujamus pojūčius. Tačiau šiuolaikinės geros barzdaskutės sukurtos atsižvelgiant į tai, kad kuo mažiau dirgintų veido odą, o kai kurie jų moduliai gali skusti taip pat švariai, kaip rankiniai skustuvai, kurie ilgus metus buvo tiesiog nepakeičiami.

  Ieškantiems patogaus skutimosi būdo, barzdaskutės vyrams gali būti tiesiog nepakeičiamas prietaisas, o, jei ją renkatės pirmą kartą, derėtų atsižvelgti į keis svarbius aspektus. Vienas pirmųjų – tai Jūsų skutimosi įpročiai ir lūkesčiai. Tai yra, derėtų atsakyti sau į klausimą, kaip dažnai planuojate naudoti šį prietaisą, ar jis jums bus reikalingas tik namuose ar ir, pavyzdžiui, kelionėse. Jei daug keliaujate, tuomet renkantis barzdaskutę reikia atsižvelgti į tai, ar ji turi akumuliatorių ir kiek gali tarnauti be įkrovos. Ypač tai aktualu tiems, kas kelionės metu neturi galimybės įkrauti prietaisų.

  Taigi galima apibendrintai teigti, jog barzdaskutės geriausios yra tos, kurios atitinka vartotojo poreikius, tinka jo barzdos tipui, peiliukų sistema nedirgina odos, jas lengva prižiūrėti ir yra tinkamos tiek patogiam kasdieniniam naudojimui, tiek kelionių, komandiruočių metu. Prie kiekvienos barzdaskutės atsiliepimai gali būtų gan subjektyvūs, nes, kaip pabrėžia ir visame pasaulyje pripažinti gamintojai, šis elektrinis prietaisas turi tiesioginį sąlytį su veido oda, kuri yra labai individualus aspektas. Gamintojai nuolat tobulina savo prietaisus ir randa universalių sprendimų, tačiau renkantis elektrinį skustuvą sau, derėtų pasitarti su mūsų komandos specialistais asmeniškai. Kreipkitės Jums patogiu būdu ir mes mielai padėsime!

   

  Kokie būna elektriniai skustuvai ir kuo jie skiriasi?

  Barzdos skutimuisi skirti elektriniai prietaisai labiausiai vertinami tų, kurie taupo laiką ir nori visada atrodyti tvarkingai bei jaustis patogiai. Ilgus metus sklaidę mitai, jog geriausias sprendimas yra klasikinis rankinis skustuvas, jau paneigti, nes barzdaskučių gamintojai skiria daug dėmesio savo prietaisų tobulinimui ir pritaikymui individualiems poreikiams. Todėl rinkdamiesi elektrinį skustuvą galite matyti, jog įvardinama, kad jis yra kelintos kartos. Gamintojas taip atskiria prietaisu su skirtingomis savybėmis, galbūt papildomomis funkcijomis, tačiau tai nereiškia, jog ankstesnės kartos prietaisas yra prastesnis.

  Pavyzdžiui, Braun firmos barzdaskutės klientų pagrįstai yra vertinamos kaip aukšto lygio gaminiai, nes jos pasižymi unikalia peiliukų sistema ir galima rinktis net iš keleto skirtingų variantų – tiek atsižvelgiant į barzdos tipą (kietumą, tankumą), tiek ir į kasdieninius įpročius (mėgstate skustis kasdien, vertinate itin švariai nuskustą odą ir t.t.). Be to galima rinktis barzdaskutes, kurios yra atsparios vandeniui, jas galima naudoti tiesiog duše.

  Kiekvienas gamintojas stengiasi sukurti unikalią patentuotą peiliukų sistemą, tad vyriškos barzdaskutės gali būti su lanksčiomis galvutėmis, kurios itin tiksliai prisitaiko prie veido formų ir padeda užtikrinti nepriekaištingą veido plaukų šalinimą. Kito tipo skustuvai gali būti su statiška galvute ir tinkleliu, kuris skirtas plaukelių priglaudimui ir šalinimui išskirtinai aštrių peiliukų pagalba. Rinkdamiesi barzdaskutę pirmą kartą turėtumėte įvertinti savo barzdos „kietumą“ – tai yra, ar plaukeliai yra stori ir standūs, ar retesni ir minkštesnio tipo. Be to svarbu, kaip dažnai skutatės barzdą, ar norite ją formuoti.

  Taip pat barzdaskutės skirstomos pagal du skutimosi tipus – sausą ir šlapią. Pastarasis yra labai panašus į klasikinį skutimąsi putomis, tačiau be abejonės užima daugiau laiko. Tuo tarpu sausas skutimosi būdas yra greitas ir labai patogus. Jei barzdaskutė yra su įkraunama baterija, o Jūs norite patogiai nusiskusti, Jūs tai galite daryti praktiškai visur. Tai ypač vertina daug keliaujantys asmenys, nes tokius prietaisus užtenka pakrauti tik kas keletą dienų, baterijos gyvavimo laikas priklauso nuo naudojimo intensyvumo.

   

  Ekspertai pataria

  Buitinių prietaisų specialistai vienbalsiai pripažįsta, jog barzdos skutimosi mašinėlės yra gan individualus įrenginys, kurį renkantis pats vartotojas turi atlikti nemažai namų darbų. Ypač, jei barzdaskutę planuoja įsigyti pirmą kartą.

  Viena svarbiausių aspektų išlieka barzdaskutės kaina. Jei ieškote barzdaskutės internetu, tuomet pastebėjote, kad šį prietaisą galima įsigyti nuo 50 eurų ar netgi dar pigiau. Ekspertai nori atkreipti dėmesį, jog tai bus bene kasdieninis Jūsų palydovas, tad džiugu tada, kai nereikia nuolat jo keisti, o skutimosi mašinėlė nekelia jokių rūpesčių ir patenkina visus poreikius. Net ir pigi barzdaskutė gali būti tas sprendimas, kurio ieškote, tačiau vertinantiems ilgaamžiškumą, peiliukų kokybę, lengvesnę prietaiso priežiūrą ir nepriekaištingą veido odos švarą, derėtų rinktis kiek aukštesnės klasės skustuvus. Be to – rinktis žinomus prekinius ženklus, nes taip ne tik bus užtikrinta garantija, bet ir ateityje bus galima lengvai įsigyti naujų geležčių ar kitų priedų (laidų, baterijų, galvučių).

  Taigi mes rekomenduojame dėmesį skirti kokybei ir tvarumui tam, kad prietaisas tarnautų ilgai ir Jums tiesiog nereiktų rūpintis, kaip vėl išsirinkti patikimą barzdaskutę. Be to – tai elektroninis prietaisas, dėl kurio naudojimo ypatumų itin verta pasitarti su specialistais, o ypač, jei perkate pirmąją savo barzdaskutę. Kreipkitės į mūsų komandos specialistus ir mes mielai Jums padėsime.

   

  Kodėl verta elektrinį skustuvą pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Vienas pirmųjų kriterijų yra tas, jog mes kaip ir Jūs vertiname kokybę. Todėl, jei nusprendėte įsigyti naują barzdaskutę arba ieškote patogių alternatyvų rankiniams senos kartos skustuvams, tuomet mes Jums mielai patarsime ir padėsime išsirinkti. Patyrę mūsų komandos konsultantai išklausys ir įvertins Jūsų poreikius bei argumentuotai patars, kuris prietaisas Jums bus tinkamiausias.

  Vienas pagrindinių kriterijų galimai bus prekė kaina. Jūs galite teirautis mūsų elektroninės parduotuvės specialistų dėl konkrečios barzdaskutės akcijos, o konsultantai visuomet pasiūlo ne vieną, bet kelias alternatyvas su skirtingomis prekės kainomis.

  Stengiamės atstovauti tik geriausiai vertinamiems ir patikimiems prekiniams ženklams, tad įsigydami prietaisą neturėsite sukti galvos dėl jo garantijos ar po garantinio aptarnavimo. Užtikrinsime aiškų ir patogų aptarnavimą. Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku. Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.