Prekių katalogas

Muilų rinkinys Saponificio Artigianale Fiorentino apelsinų ir cinamono kvapo 3x100 g

 • Muilų rinkinys Saponificio Artigianale Fiorentino apelsinų ir cinamono kvapo 3x100 g

  Kodas: ZCP26
  Tipas
  Muilai
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Prabangus Saponificio Artigionale Fiorentino saldžiųjų apelsinų ir cinamono muilas 3x100 g.

  Aukščiausios kokybės saldžiųjų apelsinų ir cinamono muilas gaminamas naudojant štampo presą, jo pagalba gaminys paverčiamas mažyčiu meno kūriniu , kuris apgaubia Jus prabangiu aromatu.

  Saldžiųjų apelsinų aromatas - didina optimizmą, pasižymi raminamuoju efektu, šalina dirglumą, padeda susikaupti, didina darbingumą ir dėmesingumą, šalina nemigą.

  Cinamono aromatas – suteikia žvalumo bei puikią nuotaiką.

  Visos žaliavos yra kruopščiai atrenkamos, testuojamos. Kiekviena nauja partija muilo yra tikrinama dermatologų. Muilai visuomet švieži nes tik gavus užsakymą jie gaminami ir pakuojami, visas procesas atliekamas rankomis išskyrus masės maišymas ir štampavimas. Visi kvapai yra natūralus bei įdomūs (levanda +citrininis kedras, lelija +persikas, magnolija+apelsinų žiedai, bergamotė + gardenija, rozmarinas+ citrina ir tt..).

  Muilas netęžta esant drėgmei, neskilinėja, turi švelnia kreminę putą, aromatas išlieka iki pat muilo naudojimo galo, nesausina odos. Dėžutėje esantis muilas supakuotas, taip kad pirkėjas gali apžiūrėti pauostyti bet negali išimti ir liesti,taip užtikrinama kad pirkėjas gaus tvarkingą prekę. Pakuotė yra kuriama įmonės dizainerio, dėl to ypač daug dėmesio skiriama prabangiam pakavimui, kokybiškam popieriui, tvirtom dėžutėm, patraukliam apipavidalinimui kuris atspindėtu kvapnumą, kokybę ir trauktu pirkėjus.