Prekių katalogas

Muilas Saponificio Artigianale Fiorentino mandarinų ir mėtos kvapo 250 g

 • Muilas Saponificio Artigianale Fiorentino mandarinų ir mėtos kvapo 250 g

  Kodas: ES52-C
  Tipas
  Muilai
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Itališkas Saponificio Artigianale Fiorentino mandarinų ir mėtų muilas 250 g.

  Aukščiausios kokybės mandarinų ir mėtų muilas gaminamas naudojant štampo presą, jo pagalba gaminys tampa mažyčiu meno kūriniu, kuris apgaubia Jus prabangiu aromatu.

  Šio muilo aromatas labai įdomus, nes susipina šiltas mandarinų aromatas su gaivinančia mėta.

  Visos žaliavos yra kruopščiai atrenkamos, testuojamos. Kiekviena nauja partija muilo yra tikrinama dermatologų. Muilai visuomet švieži nes tik gavus užsakymą jie gaminami ir pakuojami, visas procesas atliekamas rankomis išskyrus masės maišymas ir štampavimas. Visi kvapai yra natūralus bei įdomūs (levanda +citrininis kedras, lelija +persikas, magnolija+apelsinų žiedai, bergamotė + gardenija, rozmarinas+ citrina ir tt..).

  Muilas netęžta esant drėgmei, neskilinėja, turi švelnia kreminę putą, aromatas išlieka iki pat muilo naudojimo galo, nesausina odos. Dėžutėje esantis muilas supakuotas, taip kad pirkėjas gali apžiūrėti pauostyti bet negali išimti ir liesti,taip užtikrinama kad pirkėjas gaus tvarkingą prekę. Pakuotė yra kuriama įmonės dizainerio, dėl to ypač daug dėmesio skiriama prabangiam pakavimui, kokybiškam popieriui, tvirtom dėžutėm, patraukliam apipavidalinimui kuris atspindėtu kvapnumą, kokybę ir trauktų pirkėjus.