Prekių katalogas

Muilas Saponificio Artigianale Fiorentino magnolijos ir apelsinų žiedų kvapo 100 g

 • Muilas Saponificio Artigianale Fiorentino magnolijos ir apelsinų žiedų kvapo 100 g

  Kodas: ES43
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Tipas
  Muilai
 • Prabangus Saponificio Artigianale Fiorentino magnolijos ir apelsinų žiedų muilas 100g.

  Aukščiausios kokybės magnolijos ir apelsinų žiedų muilas gaminamas naudojant štampo presą, jo pagalba gaminys tampa mažyčiu meno kūriniu, kuris Jus apgaubia prabangiu aromatu.

  Visos žaliavos yra kruopščiai atrenkamos, testuojamos. Kiekviena nauja partija muilo yra tikrinama dermatologų. Muilai visuomet švieži nes tik gavus užsakymą jie gaminami ir pakuojami, visas procesas atliekamas rankomis išskyrus masės maišymas ir štampavimas. Visi kvapai yra natūralus bei įdomūs (levanda +citrininis kedras, lelija +persikas, magnolija+apelsinų žiedai, bergamotė + gardenija, rozmarinas+ citrina ir tt..).

  Muilas netęžta esant drėgmei, neskilinėja, turi švelnia kreminę putą, aromatas išlieka iki pat muilo naudojimo galo, nesausina odos. Dėžutėje esantis muilas supakuotas, taip kad pirkėjas gali apžiūrėti pauostyti bet negali išimti ir liesti,taip užtikrinama kad pirkėjas gaus tvarkingą prekę. Pakuotė yra kuriama įmonės dizainerio, dėl to ypač daug dėmesio skiriama prabangiam pakavimui, kokybiškam popieriui, tvirtom dėžutėm, patraukliam apipavidalinimui kuris atspindėtu kvapnumą, kokybę ir trauktu pirkėjus.