Muilas Saponificio Artigianale Fiorentino levandų ir kedro kvapo 100 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ES44
  370
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
  Informacija
  +370 640 04316
 • Itališkas Saponificio Artigionale Fiorentino levandų ir citrininio kedro muilas 100 g.

  Aukščiausios kokybės levandų muilas gaminamas naudojant štampo presą, jo pagalba gaminys paverčiamas mažyčiu meno kūriniu, kuris apgaubia Jus prabangiu aromatu.

  Eterinis kedrų aliejus turi raminamąjį, stiprinamąjį,atjauninamąjį poveikį, suteikia komforto jausmą.

  Levandos pasižymi atpalaiduojamu poveikiu, puikiai šalina stresą, veikia raminančiai.

  Visos žaliavos yra kruopščiai atrenkamos, testuojamos. Kiekviena nauja partija muilo yra tikrinama dermatologų. Muilai visuomet švieži nes tik gavus užsakymą jie gaminami ir pakuojami, visas procesas atliekamas rankomis išskyrus masės maišymas ir štampavimas. Visi kvapai yra natūralus bei įdomūs (levanda +citrininis kedras, lelija +persikas, magnolija+apelsinų žiedai, bergamotė + gardenija, rozmarinas+ citrina ir tt..).

  Muilas netęžta esant drėgmei, neskilinėja, turi švelnia kreminę putą, aromatas išlieka iki pat muilo naudojimo galo, nesausina odos. Dėžutėje esantis muilas supakuotas, taip kad pirkėjas gali apžiūrėti pauostyti bet negali išimti ir liesti,taip užtikrinama kad pirkėjas gaus tvarkingą prekę. Pakuotė yra kuriama įmonės dizainerio, dėl to ypač daug dėmesio skiriama prabangiam pakavimui, kokybiškam popieriui, tvirtom dėžutėm, patraukliam apipavidalinimui kuris atspindėtu kvapnumą, kokybę ir trauktu pirkėjus.