Prekių katalogas

Muilas Saponificio Artigianale Fiorentino iriso ir visterijos kvapo 250 g

  • Kraunamos nuotraukos
  • Itališkas Saponificio Artigianale Fiorentino iriso ir visterijos muilas 250 g.

    Aukščiausios kokybės iriso ir visterijos muilas gaminamas naudojant štampo presą, jo pagalba gaminys tampa mažyčiu meno kūriniu, kuris apgaubia Jus prabangiu aromatu.

    Visterijos bei vilkdagio (iriso) aromatas labai įdomus, unikalus, prabangus, kvapnus.

    Visos žaliavos yra kruopščiai atrenkamos, testuojamos. Kiekviena nauja partija muilo yra tikrinama dermatologų. Muilai visuomet švieži nes tik gavus užsakymą jie gaminami ir pakuojami, visas procesas atliekamas rankomis išskyrus masės maišymas ir štampavimas. Visi kvapai yra natūralus bei įdomūs (levanda +citrininis kedras, lelija +persikas, magnolija+apelsinų žiedai, bergamotė + gardenija, rozmarinas+ citrina ir tt..).

    Muilas netęžta esant drėgmei, neskilinėja, turi švelnia kreminę putą, aromatas išlieka iki pat muilo naudojimo galo, nesausina odos. Dėžutėje esantis muilas supakuotas, taip kad pirkėjas gali apžiūrėti pauostyti bet negali išimti ir liesti,taip užtikrinama kad pirkėjas gaus tvarkingą prekę. Pakuotė yra kuriama įmonės dizainerio, dėl to ypač daug dėmesio skiriama prabangiam pakavimui, kokybiškam popieriui, tvirtom dėžutėm, patraukliam apipavidalinimui kuris atspindėtu kvapnumą, kokybę ir trauktų pirkėjus.