Prekių katalogas

Motoblokas TEXAS Combi 800B bazė

 • Motoblokas TEXAS COMBI 800B yra universalus ir galingas daugiafunkcis įrenginys, leidžiantis dirbti su įvairiais skirtingais priedais, tokiais kaip: sniego pūstuvas, šlavimo šepetys, peilis sniegui, priekaba ir kt.

  Motoblokas komplektuojamas su patikimu ir galingu Briggs&Stratton XR950 serijos 4.5 kW benzininiu varikliu. Turi 4 pavarų greičių dėžę su kuria galite optimaliai dirbti tiek su sniego valytuvu, tiek su šluota, kurių kiekvienas reikalauja savo darbo tempo. 4 pavara užtikrina tikrai gerą transportavimo greitį, viršijantį 5 ​​km/val. Pavarų greičiai į priekį: nuo 1.5 iki 5.9 km/val. Atbulinės pavaros greitis: 2.3 km/val.

  Texas Combi 800B yra idealus tiek privatiems, tiek profesionaliems vartotojams. Pvz: savivaldybėms, parkų ir kelių skyriams, rangovams, smulkiam verslui, parduotuvėms, automobilių stovėjimo aikštelėms, degalinėms, žemės ūkio ir privačių namų savininkams.

  Specialiai sukurta Teksas „Click'n Go“ padargų sistemos jungtis leidžia pakeisti įrankius greitai ir patogiai. Sankabos letena užtikrina minimalų triukšmą bei vibraciją dirbant. Mašina taip pat turi išmanią atraminę koją, kuri išlaiko mašiną vertikalioje padėtyje, kai padargai nuimami. Teksas padargų sistemos jungtis yra patvirtinta CE ir yra kruopščiai išbandyta nuo -30° iki +30° temperatūroje.

  Motobloko 16" colių padangos su giliu protektoriumi užtikrina optimalų sukibimą su slidžiu paviršiumi, kad mašina neprarastų galios važiuojant, pavyzdžiui su sniego valytuvu.

   

   

  Galimi priedai (parduodami atskirai)

   

  Šlavimo šepetys

  Šlavimo šepetys

  Greitai ir efektyviai nušluosite lapus, žvyrą ar sniegą. Šepetys gali būti reguliuojamas į 3 puses: į priekį, kairę ir dešinę. Šlavimo plotis - 80 cm, o skersmuo - 45 cm. 

  Surinktuvė šlavimo šepečiui

  Surinktuvė šlavimo šepečiui

  Tvirtas plieninis rėmas užtikrina ilgą kokybišką naudojimą. Surinktuvės talpa yra 95 L.

  Žoliapjovė

  Žoliapjovė

  Patogi ir naši žoliapjovė. Darbinis plotis net 60 cm. Reguliuojamas pjovimo aukštis - 37-75 mm. 

  Sniego pūstuvas

  Sniego pūstuvas

  Dviejų pakopų sniego pūstuvas, skirtas didelių plotų sniego valymui. Sniegas efektyviai valomas, sukantis sraigtui pūstuve. Po to jis išpučiamas į šoną galingu ventiliatoriumi. Galima pasirinkti norimą kryptį ir kampą tiesiogiai iš vairavimo padėties. Lengvai prikabinamas prie motobloko.

  Sniego peilis

  Sniego peilis

  80 cm darbinio pločio sniego valymo peilis turi guminę juostą, kad apsaugotų paviršių, kuris liečiasi su žeme. Gali būti reguliuojamas į kairę, dešinę, pirmyn ir atgal. 

  Priekaba su išvertimo funkcija

  Priekaba su išvertimo funkcija

  Lengvai ir greitai prikabinama prie motobloko. Turi didelius, tvirtus ratus. Maksimalus keliamas svoris: 150 kg.

  Rotacinė vejapjovė

  Rotacinė vejapjovė

  Rotacinės vejapjovės darbinis plotis net 60 cm. Lengvai reguliuojamas pjovimo aukštis, galimos 4 skirtingos padėtys.