Prekių katalogas

Moteriškas Chalatas Puriena rose

 • Moteriškas Chalatas Puriena rose

  Kodas: Vonios Chalatas Puriena rose S
  12300
  Į krepšelį 
 • Moteriškas Chalatas Puriena rose

   

  Sudėtis: 30% medvilnė / 30% viskozinis bambukas / 40% mikropluoštas;

  Moteriškas chalatas yra ne tik šilumai bet ir grožiui. Jis yra minkštas, purus, gerai absorbuojantis. Tai visiškai komfortiškas, bei elitinis chalatas, turintis plačią spalvų gamą ir optimalų drėgmės sugeriamumą. Tai gražus veliūrinis chalatas su apykakle ir minkštu diržu, pabrėžiančiu liemenį, priklausomai nuo jūsų noro, garantuoja Jums patogiai jaustis kaip ryte, taip ir vakare. Apykaklė elegantiškai papuošta kantuku. Malonus multi-pluoštas daro chalatą minkštu, lengvu, nevaržančiu judesių. Kilpinis audinys iš Multi Fibros, tai puikus derinys iš mikro medvilnės ir bambuko pluošto.

  Dėka tokios audinio sudėties chalatas yra patvarus ir atsparus greitam susidevėjimui, beto atvėsina kūną kai karšta, o šaltuoju laikotarpiu sukuria šilumą ir komfortą.Išorinė dalis iš kilnaus ir gražaus barchatinio veliūro, vidinė pusė iš minkšto kilpelinio medvilnės ir bambuko pluošto. Toks derinys iš mikropluošto daro chalatą ypač minkštu ir lengvu.

   

  Dydžių lentelė

  Dydis Krūtinės plotis, cm
  XS 84-88
  S 88-92
  M 92-96
  L 96-100
  XL 100-104
  XXL 104-108

   

  Rekomenduojame prieš naudojantis vadovautis gamintojo priežiūros etikete.

   

  • Prieš naudojant rekomenduojame išskalbti.
  • Patariame skalbti tos su tos pačios spalvos gaminiais.
  • Siekiant, kad gaminys po skalbimo neprarastų savo kokybės, rekomenduojame skalbti ne daugiau kaip 600 apsukų/min ir išlaikyti 40 laipsnių temperatūrą.
  • Galima gaminio tolerancija ±3%

  Dėmesio! Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.