Prekių katalogas

Mitai apie stiklines dušo kabinas ir duris

Mitai apie stiklines dušo kabinas ir duris

Įsirengti vonią tam tikrais atvejais gali būti paprasčiau nei dušą, ypač kai šiandien dušo kabinų pasirinkimas tapo neįtikėtinai platus ir šiuolaikiškas.

 Įsirengti vonią tam tikrais atvejais gali būti paprasčiau nei dušą, ypač kai šiandien dušo kabinų pasirinkimas tapo neįtikėtinai platus ir šiuolaikiškas.

Daugelis negali pasigirti tokio dydžio vonios kambariu, kuriame laisvai tilptų vonia ir kita santechnikos įranga, todėl apsistoja ties mintimi įsirengti modernią ir patogią stiklinę dušo kabiną.

Tačiau kai kurie nepasitiki tokiomis naujovėmis kaip stiklinės dušo durys ir sienelės, berėmės konstrukcijos dušo kabinos ir t.t. Čia paneigsime kelis mitus apie naujausias dušo kabinas ir dušo duris.

- Mitas nr. 1: stiklinę dušo kabiną ar stiklines dušo duris bus sunku nuolatos prižiūrėti ir valyti nuo kalkių nuosėdų. Netiesa – šiandien gerų gamintojų dušo durys gaminamos iš kokybiško stiklo, kurį papildomai nupurškę nanodanga galėsite tik karts nuo karto perbraukti sieneles ir duris, o nešvarumai lyg patys nubėgs. Pastaba – valymui naudokite tik skystus ir švelnius valiklius.

- Mitas nr. 2: berėmės stiklinės durys tikrai ant grindų praleis vandenį. Vėl netiesa – net ir berėmės stiklinės dušo kabinos, kurios, rodosi, taip trapiai įsitvirtinusios ant padėklo, ant grindų nepraleis nė srovelės vandens. Ypač saugios šia prasme yra atsislenkančios dušo durelės. Na o dušo durelių tarpai ar susijungimo taškai su sienelėmis taip pat yra užsandarinti, kad į išorę neišsilietų nė lašelis vandens.

- Mitas nr. 3: norint įsirengti berėmes dušo duris ar kabiną, reikia kviesti specialistą. Ne visuomet. Jeigu pasirinkote pusiau rėminę ar rėminę dušo konstrukciją ir esate patyręs meistras, galėsite įsirengti dušo kabiną pats. Įsigyjant dušo įrangą platintojai pirkėjams prideda ir informatyvią instrukciją, kaip gamintojas nurodo įrengti kabiną. Tad dušo durų ir sienelių montavimas įgudusiam meistrui nebus problema.