Prekių katalogas

Mikropluošto rankšluostis AMY (koralo)

 • Mikropluošto rankšluostis AMY (koralo)

  Kodas: S25040256
  299
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Mikropluošto rankšluostis AMY (koralo) 

  “AMY” rankšluostis sugeba sugerti iki 5 kartų daugiau vandens nei sveria pats (palyginimui, šis rankšluostis gali sugerti 3 kartus daugiau vandens nei to paties pagrindinio svorio medvilnės rankšluostis), o išdžiūsta labai greitai. Todėl “AMY” rankšluostį rekomenduojama įsigyti tiems, kurie aktyviai leidžia laisvalaikį ar ketina keliauti atostogų.

  Tankiai suaustas, kirptas mikropluoštas yra šiek tiek kibus, todėl iškart priglunda prie kūno ir surenka visą drėgmę – tokio rankšluosčio nereikia trinti, kad oda taptų sausa, jį pakaks tiesiog švelniai priglausti. Todėl rankšluostį “AMY” įsigyti rekomenduojama ne tik tiems, kurie aktyviai leidžia laisvalaikį, bet ir tiems, kuriems svarbiausia, kad rankšluostis ypač greitai sugertų drėgmę, kad nereikėtų jo trinti. Protingas pasirinkimas tiems, kurie mėgsta pasikaitinti saulėje, tačiau neretai pameta laiko nuovoką – turbūt retas kuris nežino, kokia jautri prisilietimui būna saulėje pernelyg nudegusi oda! Taip pat verta paminėti, kad šis rankšluostis ypač tinka plaukams sausinti, plaukų nereikės trinti, nes trinant drėgną plauką rankšluosčiu yra pažeidžiama jo struktūra, tada plaukai labiau šakojasi, lūžinėja.

  Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad kirpto mikropluošto rankšluostis gali patikti ne visiems: pavyzdžiui, vyresnių žmonių oda neretai būna išsausėjusi (ypač ties galūnėmis) ir prie tokių odos vietų “kimbantis” rankšluostis gali erzinti.

  • Audinys: 100% poliesterio pluoštas
  • Matmenys: 30 x 30 cm, 50 x 90 cm,70x140 cm
  • Paskirtis: Kelioniniai rankšluosčiai, Rankšluosčiai plaukams, Vonios rankšluosčiai suaugusiems
  • Spalvingumas: Vienspalvis
  • Tankis: 380 g/m2     

   Dėmesio! Informuojame, kad spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.