Prekių katalogas

Mazgas su trąšų dozatoriumi MAZZEI 2", paj. 3" vid.sr.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: M23ZZE
  330 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 685 22119
  Laistymo įranga
  Inžektoriai
 • Mazgas su trąšų dozatoriumi MAZZEI 2", paj. 3" vid.sr.

  Chemikalų padavimas į slėginę drėkinimo sistemą (chemikacija) yra labiausiai paplitęs Mazzei purkštuvų taikymo būdas žemės ūkyje. Daugiau nei prieš 40 metų Mazzei gamintojas pirmasis pristatė lengvai montuojamą ir paprastai naudojamą sprendimą. Tik Mazzei gamintojas užtikrina, jog cheminių medžiagų ar skystų trąšų įpurškimo (tręšimo) į drėkinimo sistemą būdas yra nebrangus ir paprastas. Didelio efektyvumo „Mazzei Venturi“ purkštukai pasižymi tikslumu ir tolygumu paskirstant vandens srovę. „Mazzei“ purkštukai neturi judančių dalių, ir jiems paprastai nereikia papildomos siurblio sistemos. Laistymo chemikalams perduoti jie naudojasi vakuumu, o tai suteikia papildomą saugumą. „Mazzei“ patentuoti dizainai yra tiksliai sukonstruoti – šių produktų imitacijos paprasčiausiai neveikia taip kaip „Mazzei“ purkštukai.

  Atkreipkite dėmesį, kad netinkamai parinktas trąšų dozatorius neatliks savo funkcijos. Jeigu abejojate, ar pasirinkote teisingą trąšų dozatorių rekomenduojame konsultuotis su mūsų specialistais.

  Norint apskaičiuoti trąšų dozatoriaus tinkamumą svarbu žinoti vandens debitą, pradinį slėgį ir trąšų rezervuaro poziciją.


  PVC mazgas su trąšų dozatoriumi MAZZEI 2"
  Mazgo pajungimas: 3"vidinis sriegis
  Skirtas prijungti prie 75mm vamzdžio
  Pralaidumas nuo 122,60 ltr/min iki 598,00 ltr/min (priklausomai nuo slėgio)
  Tirpalo įsiurbimo kiekis nuo 1,90 ltr/min iki 39,80 ltr/min (priklausomai nuo slėgio)
  Darbinis slėgis nuo 0,35 bar iki 8,44 bar
  Inžektoriaus pajungimas 2“ išorinis sriegis