Prekių katalogas

Maišytuvas praustuvui Axor Uno 160

 • Maišytuvas praustuvui Axor Uno 160

  Kodas: 38054000/
  54100 
  72556  Sutaupykite 18456 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
 • Maišytuvas praustuvui Axor Uno 160 

  Vonios kambario kolekcija, įkvėpta ankstyvosios modernistinės purizmo estetikos. Švarios linijos, klasikinė geometrija ir neslepiamos konstrukcijos atitinka tikslią inžineriją, novatoriškas technologijas ir pritaikymo galimybes, apie kurias Le Corbusier ir Bauhaus galėjo tik pasvajoti. Rezultatas? Šiuolaikinė kolekcija su universaliu patrauklumu. Jei mažiau yra daugiau, AXOR Uno yra labiausiai.  

  AXOR Uno įkūnija puristinį paprastumo, pusiausvyros ir savaime suprantamos funkcijos etosą. Nuolat stulbinantis chromas arba vienas iš iki 15 išskirtinių AXOR FinishPlus paviršių, kolekcija puikiai papildo modernią, minimalistinę aplinką, bet taip pat gali būti puiki atsvara tradiciniam dekorui. Apgaulingai paprastos formos ir funkcijos, AXOR Uno pasižymi radikaliai sumažinta estetika, apimančia naujausią technologiją, leidžiančią be vargo valdyti vandens kiekį ir temperatūrą – visa tai vienu mygtuko paspaudimu naudojant Select technologiją arba tiesiog paspaudus intuityvi „Zero“ rankena. Dar paprastesni AXOR Uno elektroniniai maišytuvai, montuojami ant sienos arba praustuvo, turi infraraudonųjų spindulių jutiklius, kurie nustato, kada vanduo turi tekėti.

  ComfortZone. Didelės proporcijos, sudėtingos technologijos, intuityvus valdymas. Išskirtinis dizainas, aukšti saugos standartai ir žymiai padidintas komfortas: Hansgrohe dušai, maišytuvai ir termostatai su šiuo prekės ženklu praplečia jūsų ComfortZone.

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.

  QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.

  AirPower. Produktai su šia dušo technologija sujungė vandenį su oru, kad palepintų jus tūriniais, lengvesniais ir švelnesniais vandens lašeliais ant odos. Didesniam dušo malonumui su vandens efektyvumu.  

  • ComfortZone 160
  • sukimosi diapazonas 110°
  • purškimo tipas: įprastas purškimas
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 5 l/min
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • jungties tipas: G ⅜ jungtys
  • jungties matmuo: DN15  

  Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas juodas chromas, šlifuotas juodas chromas, šlifuotas nikelis, šlifuotas žalvaris, poliruotas auksas.  

  Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.