Prekių katalogas

Maišytuvas praustuvui Axor Starck Organic

 • Maišytuvas praustuvui Axor Starck Organic

  Kodas: 12015000/
  595 
  699  Sutaupykite 104 
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
  Sieninis
  Taip
 • Maišytuvas praustuvui Axor Starck Organic 

  Jausmingas, tekantis dizainas, nustatantis naujus vandens ir energijos taupymo standartus, AXOR Starck Organic yra radikaliai įkvėptas gamtos tiek savo funkcijomis, tiek forma. Nesvarbu, ar yra praustuvas, vonia ar dušas, kolekcijos maišytuvai sunaudoja 50 % mažiau vandens nei standartiniai maišytuvai, nepakenkiant kasdienei vartotojo patirčiai. Išsamios koncepcijos ir konstrukcijos, sukurtos taip, kad būtų taupomi ištekliai net ir gaminant, AXOR Starck Organic yra novatoriška pagarba didžiausiam minimalistui iš visų: pačiai gamtai.  

  AXOR Starck Organic maišytuvai, pasižymintys plonomis, išpuoselėtomis, energingomis formomis, primenančiomis natūralias formas ir pasižyminčiomis ergonomiška funkcija, yra esminis tvaraus maišytuvų dizaino proveržis. Įjungus maišytuvą, integruotas vandens tūrio valdiklis prie snapelio užtikrina, kad nė vienas lašas nebūtų švaistomas, o atskiras temperatūros valdiklis su iš anksto nustatyta funkcija taupo vandenį, energiją ir kitą brangiausią resursą: laiką. Kiekvienas AXOR Starck Organic maišytuvas teka standartiniu tik 3,5 litro per minutę greičiu. Dėl revoliucinės konstrukcijos vandens sunaudojimą galima žymiai sumažinti, todėl į vandens srovę įleidžiamas oras, kad būtų sukurtas minkštas purškimas, sudarytas iš daugybės mikrosmulkių lašelių. Ekonomiškas ir energiją taupantis dizainas gali būti padidintas (iki penkių litrų per minutę), jei kada nors reikia didesnio srauto greičio. 

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.

  QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.   

  • projekcija: 187 mm
  • purškimo tipas: dušo purškiklis
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 3,5 l/min
  • srauto stiprintuvas: 5 l/min
  • Keraminė kasetė temperatūros kontrolei
  • Keraminis vožtuvas
  • reguliuojamas temperatūros apribojimas
  • su izoliuotu vandens laidumu
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • jungties matmuo: DN15 

  Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas juodas chromas, šlifuotas juodas chromas, nerūdijantis plienas, šlifuotas nikelis, šlifuotas žalvaris, poliruotas auksas.  

  Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.