Prekių katalogas

Maišytuvas praustuvui Axor MyEdition 70

 • Maišytuvas praustuvui Axor MyEdition 70

  Kodas: 47010000/
  610 
  719  Sutaupykite 109 
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
 • Maišytuvas praustuvui Axor MyEdition 70 

  AXOR MyEdition. Kolekcija personalizavimo amžiui. Plokščias, modernus ir itin minimalus maišytuvas yra padengtas elegantiška dengiančia plokšte iš jūsų pasirinktos medžiagos. Rinkitės iš sodrios Nappa odos, spindinčio veidrodinio stiklo, šilto juodo riešutmedžio faneros, šalto balto Lasa marmuro ir dar daugiau arba dar labiau siek individualizavimo naudodamiesi AXOR Signature paslaugomis. Pasirinkus dengiamąją plokštę, AXOR MyEdition galima užbaigti viena iš skirtingų AXOR FinishPlus spalvų. Juk prabanga turi būti asmeniška. 

  Prabangus ar neįvertintas? Harmoningai su aplinka ar kontrastingai? Nuo paviršiaus apdailos iki idealios spalvos ir dengiamosios plokštės medžiagos – pasirinkimas priklauso nuo žmogaus. Sujungus du išskirtinius AXOR FinishPlus paviršius, tokius kaip poliruotas raudonas auksas ir šlifuotas raudonas auksas, galima suteikti papildomo asmeniškumo. Prie praustuvo galima įsigyti trijų skirtingų aukščių vienos svirties, sieninį arba klasikinį trijų angų AXOR MyEdition maišytuvą. Visuose AXOR MyEdition maišytuvuose įdiegta PowderRain technologija, kuri sukuria itin smulkų, ne triukšmingą purškiklį, kuris glosto odą, apgaubdamas ją vandens kokonu. 

  „Asmeninis pareiškimas per individualų interjerą yra prabangos esmė. Naudodami AXOR MyEdition sukūrėme tuščią drobę, kuri sudaro sąlygas asmeniniam kūrybiškumui. „AXOR MyEdition“ suteikia asmeniui įrankius sukurti idealų kūrinį. Nepaprastas spalvų, medžiagų ir raštų pasirinkimas yra unikalaus, asmeninio rezultato atskaitos taškas. Kolekcija yra kūrybinis rinkinys pabėgimui ir vaizduotei." - Andreas  Diefenbach ir Tomas Schönherr, Phoenix Design 

  ComfortZone. Didelės proporcijos, sudėtingos technologijos, intuityvus valdymas. Išskirtinis dizainas, aukšti saugos standartai ir žymiai padidintas komfortas: Hansgrohe dušai, maišytuvai ir termostatai su šiuo prekės ženklu praplečia jūsų ComfortZone.

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.

  QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes. 

  • ComfortZone 70
  • projekcija: 151 mm
  • stiklo plokštė pagaminta iš saugaus stiklo
  • purškimo tipas: PowderRain
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 5 l/min
  • keraminė kasetė
  • reguliuojamas temperatūros apribojimas
  • su izoliuotu vandens laidumu 
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • jungties tipas: G ⅜ jungtys
  • jungties matmuo: DN15 

  Galimi spalvų variantai: chromas/veidrodinis stiklas, chromas/juodas stiklas

  Axor suteikia galimybę susikurti savo dizainą, dėl platesnės informacijos užsukite į mūsų salonus arba susisiekite info@muresta.lt 

  Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.