Prekių katalogas

Maišytuvas praustuvui Axor Montreux

 • Maišytuvas praustuvui Axor Montreux

  Kodas: 16534000/
  57800 
  77514  Sutaupykite 19714 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
  Sieninis
  Taip
 • Maišytuvas praustuvui Axor Montreux 

  Axor Montreux. Įkvėpta prabagių didžiųjų Europos viešbučių vonios kambarių. Išorėje Belle Époque stiliaus. Viduje pažangiausias funkcionalumas. AXOR atliko išsamius XX amžiaus pradžios pramoninio dizaino tyrimus, siekdama sukurti AXOR Montreux. Įkvėpta prabangios didžiųjų Europos viešbučių įrangos, ši rafinuota kolekcija yra tokia pat autentiška savo detalėmis, įskaitant slystančius vamzdžius ir porcelianinius įdėklus, kaip ir šiuolaikiška gaminant. Puikiai tinkanti tradiciniams vonios kambariams, kolekcija taip pat gali suteikti rafinuoto kontrasto moderniose, minimalistinėse erdvėse.

  Belle Époque, era, kurioje gimė modernus pramoninis dizainas, ir šiandien žavi ir įkvepia tiek savo stiliumi, tiek gamybos metodais. AXOR Montreux iš naujo interpretuoja ankstyvuosius to laikmečio pramoninius maišytuvus su itin tiksliai ir neprilygstama darbo kokybe.

  AirPower. Produktai su šia dušo technologija sujungė vandenį su oru, kad palepintų jus gausesniais, lengvesniais ir švelnesniais vandens lašeliais ant odos.

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.    

  • purškimo tipas: įprastas purškimas
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 5 l/min
  • keraminiai vožtuvai
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • jungties matmuo: DN15 

  Galimi spalvų variantai: chromas, blizgus auksas, šlifuotas auksas, šlifuota bronza, blizgus raudonas auksas, šlifuotas raudonas auksas, šlifuotas nikelis, šliuotas žalvaris, juoda chromuota blizgi, juoda chromuota šlifuota.

      

  Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.