Prekių katalogas

Maišytuvas praustuvui Axor Citterio 160

 • Maišytuvas praustuvui Axor Citterio 160

  Kodas: 39023000/
  42800
  61140 Sutaupykite 18340
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-4 savaitės
 • Maišytuvas praustuvui Axor Citterio 160 

  Modernaus vonios kambario dizaino ikona. Nesudėtingas, tačiau neabejotinai prabangus, su išskirtiniais plokščiais paviršiais, puikiai atspindinčiais šviesą, AXOR Citterio švenčia paties vandens brangumą. Subalansuotomis proporcijomis ir elegantiškomis geometrijos linijomis kolekcija tinka bet kokiai vonios kambario atmosferai. Jį sudaro platus gaminių asortimentas, įskaitant įvairių rankenų stilių maišytuvus. Prie praustuvo AXOR Citterio yra platus maišytuvų tipų ir rankenų stilių asortimentas. Kartu su kaiščio rankena, kryžmine rankena ir originalia svirties rankena, kolekcijoje dabar yra "plaukiojanti" svirties rankena, kuri yra dar tikslesnė, intuityvesnė ir lengviau naudojama. Prabangiai atrodo, kad nauja rankena yra pasirenkama „rombo formos“ 3D paviršiaus raštu. Kaip ir visos AXOR Citterio rankenos, ji palengvina valdymą, kad padidintų supratimą apie vandenį. Elegantiška ir ergonomiška, nauja rankenos konstrukcija patvirtina pagrindinį kolekcijos principą: Kas mėgsta švęsti kasdienį skalbimo ritualą, turėtų tai daryti su gražiais daiktais.  

  ComfortZone. Didelės proporcijos, sudėtingos technologijos, intuityvus valdymas. Išskirtinis dizainas, aukšti saugos standartai ir žymiai padidintas komfortas: Hansgrohe dušai, maišytuvai ir termostatai su šiuo prekės ženklu praplečia jūsų ComfortZone.

  EcoSmart. Hansgrohe maišytuvams ir dušams, kuriuose įdiegta EcoSmart technologija, reikia iki 60 % mažiau vandens nei įprastiems gaminiams – neprarandant komforto. Tai reiškia, kad galite sumažinti vandens ir energijos sąnaudas bei taupyti vertingus išteklius.

  QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.      

  • ComfortZone 160
  • purškimo tipas: laminarinis purškimas
  • maksimalus srautas esant 3 barams: 5 l/min
  • keraminė kasetė
  • tinka nuolatinio srauto vandens šildytuvams
  • jungties tipas: G ⅜ jungtys
  • jungties matmuo: DN15 

  Galimi spalvų variantai: chromas, šlifuotas juodas chromas, poliruotas juodas chromas, nerūdijantis plienas, šlifuotas nikelis, šlifuotas raudonas auksas, poliruotas raudonas auksas, šlifuota bronza, šlifuotas auksas, poliruotas auksas, šlifuotas žalvaris. 

  Axor kuria ir gamina ikoniškus produktus prabangiems vonios kambariams ir virtuvėms. Hansgrohe Group priklausantis ir į ateitį orientuotas Axor prekių ženklas žymi išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktus, sukurtus pasitelkiant aukščiausio lygio meistriškumą.